Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 5honapja vagdosom magam...

5honapja vagdosom magam szüleim nem tudják. hoszu ujju poloban nagyon melegvan diákmunkászom és otis takarni kell a hegeget mikor tünik el a hegek ?

Figyelt kérdés

5honapja vagdosom magam szüleim nem tudják. és hoszu ujju poloban nagyon melegvan

diákmunkászom és otis takarni kell a hegeget mikor tünik el a hegek ?


2022. júl. 13. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Soha. Ez ilyen. Hagyd abba, semmire sem megoldás.
2022. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha elég sokat diákmunkázol, lesz pénzed plasztikai sebészre, aki valamennyit tud majd segíteni a hegek eltüntetésében. Jó úton haladsz!
2022. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1/1 már megbántam már nem csinalok ilyent
2022. júl. 13. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Először a késztetést kellene eltüntetned, ami arra buzdít, hogy ilyen marhaságokat csinálj... Persze nem tudhatom hogy mi vesz rá ilyesmire, de, hacsak nem valami hóbort ez nálad, beszélj a szüleiddel. Talán megelőzhető egy újabb vagdalás. Egyébként a fent említetten kívül, lehet egy tetoválás is megoldás.
2022. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elirtam már 5honapja nem vágtam meg magam
2022. júl. 13. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Attól függ, milyen mélyre vágtál és hogy volt ellátva a seb. Ha 5 hónap alatt nem tűntek el a hegek, valószínűleg eltart egy darabig. Az is lehet, hogy soha nem tűnnek el, csak elhalványulnak. Nekem az összes hegem már legalább másfél éves és még mindig látszanak. Hol dolgozol? Nem opció, hogy ne takargasd? Tudom, nagyon nehéz, de mérlegeld, hogy mi lenne a jobb opció. Belesülni a ruhádba vagy felvállalni?

Egyébként nem szokták kérdezni, hogy miért vagy mindig hosszúban? Néha már abból rájönnek, hogy vagdosod magad, mert azt látják, hogy takargatsz valamit.

2022. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6/6 mezögazdasági munka
2022. júl. 13. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mélyre vágtál, lehet, hogy soha nem fognak a hegek eltűnni. Csak annyit tudok ajánlani, hogy mindenképp takard el a saját érdekedben!
2022. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!