Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Speed\ ecstazy utan mit tegyek?

Speed\ ecstazy utan mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombaton nagyon hulye voltam es eleg sok speedre meg radobtam 2 db ekit. Most probaltam eletemben elosszor az ekit. Nagyon jo volt , akkor hihetetlenul elveztem.

Vasarnap este 8 kor birtam elaludni. Hetfon elegge szarul voltam , faradt , kedvtelen. Kedden is meg faradtnak ereztem magam , de semmi kulonos. Viszont tegnap olyan erosen elkezdtem szorongani hogy hihetetlen , szerintem panikrohamom is volt , hulyesegeken gondolkodtam , remegtem iszonyu erzes volt. Hazaertem , lazitottam , aludtam 1 jót , mára azthittem helyrejottem , jo kedvem volt vegre (mint altalaban mindig) , viszont hogy hazaertem megint erzem ezt a feszulest , szorongast.

Ez a nagy mennyisegu spuri es ra az eki miatt van? Csak erdekes hogy ra 2 nappal jonne ki? Spurit nehanyszor hasznaltam mar de sose volt ilyen utana , sot a koko utan se ereztem ilyet.

Mit tehetnek ? Vkinek volt hasonlo? Hogy mult el ez az erzes?

Lenezo kommenteket ha lehet nem kerek , hibaztam tudom. Egyebkent havonta , nagyon max 2-3 hetente iszok v neha becsuszik 1 kis ilyen.

De rendes munkam van, sok baratom , szereto csaladom , ezert nagyon aggaszt most ez.

Megkoszonom a segito valaszokat



2022. júl. 14. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor hagy idézzek "Az amfetaminszármazékok felszabadítják az idegvégződésekben a szerotonin, a dopamin valamint a noradrenalin raktárakat, egyben gátolják ez utóbbi két hírvivő-molekula visszavételét." Ezek hormonok ezeknek az egyensúlyát borítja fel nagyon durván nyilván még sok egyéb más kémiai folyamatot, okoz, de nem kémia/biológia órát szerettem volna tartani...
2022. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

A szerotonin, noradrenalin, dopamin neurotranszmitterek, ingerületátvivő anyagok, amik az idegsejtek közötti kommunikációban vesznek részt, nem hormonok.

2022. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Háziorvosodhoz menj el és szorongásra (alkalmi szedésre) írass fel Ataraxot. Enyhe szorongásoldó hatása van, ezért szorongásra is felírható. Nem okoz függőséget, mivel antihisztamin!


Valerianál erősebb, Xanax/Frontinnál és Rivotrilnál gyengébb.


Vagy vegyél valeriana tartalmú tablettát. Olyat válassz, amiben magas a valeriana tartalom. Pl HOVA tabletta. Olyanok is jók, amikben ciztomfű és más egyéb is van, de nem figsz hatást érezni kis valeriana tartalmúnál. DM-ben sok ilyen kis valeriana tartalmú van. Patikában érdemes venni.

2022. júl. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor jó neked, mert én 0 droggal is így élek 2011 óta...
2022. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ledzsalo amikor megy ki
2022. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!