Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Speed\ ecstazy utan mit tegyek?

Speed\ ecstazy utan mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombaton nagyon hulye voltam es eleg sok speedre meg radobtam 2 db ekit. Most probaltam eletemben elosszor az ekit. Nagyon jo volt , akkor hihetetlenul elveztem.

Vasarnap este 8 kor birtam elaludni. Hetfon elegge szarul voltam , faradt , kedvtelen. Kedden is meg faradtnak ereztem magam , de semmi kulonos. Viszont tegnap olyan erosen elkezdtem szorongani hogy hihetetlen , szerintem panikrohamom is volt , hulyesegeken gondolkodtam , remegtem iszonyu erzes volt. Hazaertem , lazitottam , aludtam 1 jót , mára azthittem helyrejottem , jo kedvem volt vegre (mint altalaban mindig) , viszont hogy hazaertem megint erzem ezt a feszulest , szorongast.

Ez a nagy mennyisegu spuri es ra az eki miatt van? Csak erdekes hogy ra 2 nappal jonne ki? Spurit nehanyszor hasznaltam mar de sose volt ilyen utana , sot a koko utan se ereztem ilyet.

Mit tehetnek ? Vkinek volt hasonlo? Hogy mult el ez az erzes?

Lenezo kommenteket ha lehet nem kerek , hibaztam tudom. Egyebkent havonta , nagyon max 2-3 hetente iszok v neha becsuszik 1 kis ilyen.

De rendes munkam van, sok baratom , szereto csaladom , ezert nagyon aggaszt most ez.

Megkoszonom a segito valaszokat



2022. júl. 14. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Hát

erre mit mondjunk? Hány éves vagy?

2022. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hellmano ***** válasza:
33%
A Drog rossz értem?! Ahogy a mesében is mondják.
2022. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
26 fiu.
2022. júl. 14. 20:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kis hiba, tehát akkor ne nyavalyogj, katona dolog, majd elfelejted a következő kis hibánál.
2022. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszi 4 es , ezen mosolyogtam. :)
2022. júl. 14. 21:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ahogy látom akkor te még jól is viseled. Első körben javaslom hívj át egy jó barátot, rendeljetek egy pizzát csináljatok valami lightos programot az a lényeg tereld el a figyelmed, semmiképp ne görcsölj rá foglald el magad, pihenj sokat igyál sok vizet, illetve ne aggódj ez csak azért van mert a sok cucc olyan brutális hormonális öröm dózis okozott az agyadnak hogy most brutál lelki másnapos vagy, ez okoz pánikrohamokat nyugtalanságot idegességet halál félelmet, de biológialag semmi bajod.


Sajnos én rosszabbul viseltem 1-2 ilyen esetet, az a baj ha nem vagy lelkileg a toppon annál jobban megvisel, elmesélem az én sztorimat, hosszú depresszív időszak után random elkerültem egy rohadt jó buliba, új arcokkal ismerkedtem rögtön adtak ekit, hát közel egy egész lement, brutál király volt minden rohadt jó, majd másnap ébredés után veszett nyugdtalan voltam feszengtem rohadt ideges voltam egyre jobban rá pörögtem hogy mi történik, elővettem a vérnyomás mérőt 170 volt bepánikoltam meg fogok halni gondoltam, rohantam az ügyeletre közben úgy éreztem bármikor meghalhatok, szerencsére ott nagyon megértő orvos volt, mondta igyak sok vizet pihenjek stb utána napokig pánikrohamjaim voltak csak egyre gyengült, vegyél egy doboz valeriánát nem egy erős nyugtató egyáltalán de minimálisan csökkenti a tüneteket és szép lassan ~1 1-1,5 hét alatt nálam elmúltak a dolgok.


Majd pár hét múlva megint mentem buliba és megint megkínáltak, mit se tanulva ezekből ismét előkerült az a szar, megint egy jó erős adag bement, másnap 2 ügyeletre is mentem majd kórházba küldtek és ott megnyugtatott a felvevő orvos hogy ha felvesz akkor egy napot ott fogok lenni mire eredmények lesznek amik kimutatják hogy semmi bajom. Tudom mekkora hülyeség de sajnos lekileg annyira kifacsart voltam hogy vágytam az élményre.

Ezután is 3 napig otthon feküdtem és szenvedtem a folyamatos pánikrohamoktól borzalmas érzés volt, pedig csak az kell ilyenkor hogy elfoglald magad, a testednek lelkednek össze kell szedni magát, esetleg valaki akiben megbízol azzal tölts időt. Ha úgy érzed szeretnél beszélni róla nyugodtan írj dumálhatunk.

2022. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2022. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"rendes munkam van, sok baratom , szereto csaladom"


Azért ne drogozz, hogy ez így is maradjon.

Egyébként drogok elvonási tüneteinél egyet lehet tenni: várni. Adj időt a szervezetednek, hogy rendbehozza magát. Semmi drog vagy alkohol, sok pihenés, egészséges táplálkozás.

2022. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Koszonom 6 os a valaszt! Majd lehet irok privit!


7 es azt nem en irtam ki.

2022. júl. 14. 21:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"a sok cucc olyan brutális hormonális öröm dózis okozott az agyadnak"


Ezeknek a drogoknak semmi közük nincs a hormonokhoz. Ha már ilyen szarokat nyomtok magatokba, legalább utánanézhetnétek, hogyan is működnek.

2022. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!