Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a károsabb, kb 4 liter...

Melyik a károsabb, kb 4 liter energiatal mindenap(Cobra), vagy 2mg-os rivotril 3-5 szem, szintén naponta?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok ezt igy meddig lehet csinalni kb?


Az a gond, hogy a rivot nem birom letenni egyszerűen, mar 6 éve. Kipróbáltam lecserélni erre az energia italozasra, es igy nem is gondolok a bogyozasra.


2022. márc. 31. 17:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudjatok nagyon beteg vagyok kikeszitenek a kenyszeres gondolata, cselekveseim piszkosul. Ugy gondolom ezen nem lehet segíteni.
2022. márc. 31. 17:33
 2/10 anonim ***** válasza:

Jól látom, 4 LITER energiaital? Vízből nem bírnék meginni ennyit. Szívedet kinyírod ripszropsz.

2 mg Rivotril sem kimondottan egészséges, de azzal el lehet élni 10 évig is.

Csak mondom, hogy a kényszerbetegség jól kezelhető, de nem kábítószerrel vagy koffeinmérgezéssel.

2022. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akar le is allhat elobb utobb a szívem?
2022. márc. 31. 18:21
 4/10 A kérdező kommentje:
illegalis szereket nem hasznalom, nem is hasznalnek. es nem nem kezelhető.
2022. márc. 31. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Kamu. Napi 4 liter energiaitaltol meg 10 mg rivtol mar reg meghaltal volna.
2022. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az energiaital rosszabb.
2022. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Látom, többeknek nem sikerül az értő olvasás.


2

Nem 2 mg rivo-ról van szó, hanem 3-5x 2 mg-ról, tehát 6-10 mg-ról.


5

Nem egyszerre csinálja. A rivo helyett próbál energiaitallal boldogulni.


Kérdező, hogy alakult a rivo vs. energiaital történet? Amikor elkezdted inni az energiaitalt, akkor teljesen abba tudtad hagyni a rivo-t? Milyen más gyógyszert szedsz?

2022. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha energiaitalt szlopalok, egyszeruen nem kell kell rivo, felporgog es eszembe sem jut, sot cigizni is alig cigizek, de mint mondtam legalabb 4 litert iszok
2022. ápr. 1. 04:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, nyilvánvalóan egyik sem fog hozzájárulni az egészségedhez. Szerintem az energiaitalt hanyagold inkább. Nem jó ötlet a szívedet és a májadat konstans ilyen szinten terhelni. Plusz időszakosan, pár havonta vizsgáltasd ki a májad.
2022. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyolcas. Hagyd az energiaitalt. Menj be a biotechbe, és vegyél Black Bloodot. 2 kanállal raksz egy pohár vízbe, és sokkal kevésbé egészségtelen, mint az energiaital, és olcsóbb is. Próbáld ki.
2022. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!