Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy ideje már, hogy néha rám jön teljesen a semmiből egy rossz aggodalmas érzés és elsírom magam. Az életemben nagyon sok nehézség van mostanában, ezelőtt nem volt ennyi de akkor is fenn állt már ez. Nem tudom pontosan miért sírok, olyan sok minden kavarog a fejemben. Anyukámhoz fordultam többször is ezzel de ő csak annyit mond, hogy hagyjam abba, ne sírjak viszont ez egyáltalán nem ilyen egyszerű számomra. A nagymamámnak is beszéltem erről, ő akart is segíteni pszichológus felkeresésével de sajnos a városban nincsen már olyan szakember aki gyerekekkel is foglalkozna. Kihez forduljak most? Keresnem kellene máshol egy pszichológust? Sajnos hónapok óta van ez, jelenleg július vége van de ez már fennállt akkor is mikor még iskola volt. Nem sajnáltatás képpen írom ide ezt az egészet mielőtt még valaki beszólna mivel sok példa van itt erre, tényleges segítséget, tanácsokat várok. Köszönöm előre a válaszokat.

17/L



2022. júl. 27. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami panikroham szerű lehet, vagy nyilván a sok stressztől ami az életedben van. Én a helyedben keresnek pszichológust, viszont 18 év alatt csak szülői engedéllyel mehetsz, úgyhogy előtte győzd meg anyukádat is, hogy ez komolyabb annál, mint aminek be szeretné állítani
2022. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Igyal. Nekem az mindig segit
2022. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnallak, en is teljesen igy vagyok mint te kedves kiiro.

Rengeteg minden kavarog a fejemben, es egyik pillanatrol a masikra mar konnyes a szemem...

Ez a sokminden ami a fejben jarn, gondolatok, es a stressz ami okozza.

En is igy elek jelenleg, es segitsegem sincs sajnos.

2022. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira sajnalom.. nagyon nehezek igy a mindennapok.. ha akarsz beszelgetni nyugodtan irj ram kedves 3. valaszolo, nekem neha segit hogy valaki meghallgatja minden gondolatom amim csak van
2022. aug. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!