Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a Honvédkórh...

Mi a véleményetek a Honvédkórház pszichiátriájáról?

Figyelt kérdés
Magát a kórházat mindenki dicséri, de külön a pszichiátriáról még nem igazán hallottam semmit. Nem tűnik nagy osztálynak, úgyhogy abban reménykedem, itt rendesen fognak foglalkozni velem. Nektek van valami tapasztalatotok? Milyenek az orvosok? Tudnak segíteni a lelki problémákon, vagy itt is csak a gyógyszerezés megy?

2022. júl. 27. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Az hogy már másnap gyógyultnak tekintettek, és haza küldtek.
2022. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
A honvéd kórházat mindenki dícseri? Egy életmentő beavatkozas utan rám sem nézett az orvos majd kitett ugyan olyan szar allapotban mint amivel bekerültem. Mikor visszaementem, hogy gond van elzavart hogy nincs rám ideje. Egy másik kórházba kerültem eletveszélyes állapotban ahol azonnal megműtöttek. Köszönöm "kedves" Pellek Sándor úr a "szakszerű" ellátást a mellkassebészeti osztályon.
2022. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Egy nő öngyilkossági gondok miatt került a sürgősségire azonnal eltavarták. Saját magam is soromra vártam, majd távoztam én is. El sem hiszem ha nem én látom az esetet. Senki ne kerüljön oda.
2022. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Kívülről csili vili de belül nemtörődőm orvosok és apolók vannak. Tisztelet a kivételnek.
2022. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztárolt kórház kevés tudással.
2022. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!