Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellix első nap nagyon...

Brintellix első nap nagyon erős hányinger, szédülés vehetek be hányinger elleni gyógyszert?

Figyelt kérdés
Felhivtam a dokit azt mondta 6 napig felezzem, de azt elfelejtettem megkérdezni, hogy Deadalont vehetek e be mert konkrétan alig bírok felkelni olyan hányingerem van? Csak éppen az meg nagyon álmosít engem.

#Brintellix, hányinger, szédülés, Deadalon, antidepresszáns,
2022. aug. 3. 11:18
 1/10 A kérdező kommentje:
10mg-ot írt fel azt nem írtam + frontin szükség esetén kevert szorongásos és depressziós zavarra
2022. aug. 3. 11:19
 2/10 anonim ***** válasza:

A frontin meg a daedalon egymással összeveszhet.

[link]

2022. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos a brintellix mint antidepi nagyon sok embernél hányást, hányingert okoz. Van egy rossz hírem, ha nálad már az elején azt okoz, nem is fog elmúlni.
2022. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul holnap megyünk nyaralni úgyhogy szerintem inkább csak pár nap múlva próbálkozok vele
2022. aug. 3. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha reggeli után veszed be, csökken az émelygés.

Nálam egyébként nem vált be, feszült, ingerlékeny lettem tőle.

2022. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
6 A Frontint ne szedd amíg nem szorongsz nagyon. Addiktív, nehéz elhagyni.
2022. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Mi nem tetszett azoknak, akik lehúzták az 5-öst? 100% saját tapasztalat.
2022. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Az nem igaz a brintellixre, hogy ha az elején hányingert okoz akkor az biztosan nem fog elmúlni. Sokaknak elmúlik 1-2 hét után, de tèny hogy van akinél nem szűnik meg. Érdemes kajával bevenni, az szokott rajta csillapítani.
2022. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
Igazabol hót sz@r gyogyszer, engem 3 pszichiater is kezelt, mind utálta. Hatni nem hat, cserébe viszont 10 emberbol 8 biztos sz@rul van tőle.
2022. aug. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom a brintit nem bírók körébe. Persze mindenkinek egyénileg hat, de én szeemély szerint nem bírtam elviselni a FOLYAMATOS fejfájást és hányingert. Pedig nagyon sok pszi(chiátriai) gyógyszert szedtem már.
2022. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!