Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ha egyre...

Mit lehet tenni ha egyre feledekenyebb vagyok? Eddig nem volt súlyos következménye de attól tartok előbb utóbb lesz ha nem változtatok valamin.51f

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Írj magadról valamit!


Alkoholt fogyasztasz?


Voltál covidos?


Oltva vagy?

2022. aug. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Cukorgondjaim vannak. Nem orvosilag kérdezem, kezelnek, de ez ezzel jár...


Alkoholt nem fogyaszthatók illetve az orvos azt mondta, néha. De ez a néha is nagyon ritka mert vezetek és olyankor elvből nem iszom nem csak a törvény miatt ráadásul rám jobban is hat az alkohol.


Covidos voltam de meglepően jól átvészeltem, az immunrendszerem szerencsére jo. Oltásom is volt 3 is, de ez a feledékenység és maga a cukor gond évekkel a covid előtt jött elő azonban évről évre rosszabb.

2022. aug. 4. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvosodat kérdezted erről?
2022. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogy ez ezzel jár...
2022. aug. 4. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem hogy a cukorbetegség jár fokozódó demenciával?


Ennek érdemes lenne jobban utánanézni külföldi oldalakon is.


(egyébként sosem hallottam erről az összefüggésről, persze attól még létezhet)


Ma már késő van, ha eszembe jut holnap ránézek.

2022. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem cukorbetegségről van szó hanem cukorproblémáról. A cukorbetegséghez egy út vezet és a kialakulása során már vannak problémák de az elején az ember még nem cukorbeteg. Illetve több út vezet különböző állapotokból válhat valaki cukorbeteggé, de nem biztos hogy mindenki az is lesz nálam se biztos.
2022. aug. 5. 08:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!