Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Talán depressziós lennék?

Talán depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben nem nagyon vagyok igazán boldog,nincs olyan ami örömet okozna. Nincsenek barátaim. Rokonaimmal nem tartom a kapcsolatot. 2 éve sajnos elvesztettem közeli hozzátartozóm,akkor annyira hihetetlen volt,hogy fel sem tudtam fogni még azóta sem, valószínű hogy ez a dolog jött volna ki rajtam? Nagyon hiányzik még mai napig,esténként sokat sírok mikor rágondolok hogy nincs többé. Önbizalmam a romokban hever jelenleg. Mindig másokat dícsérnek,eddig még aligha kaptam dícséretet,őszintén mondva kicsit rosszul esik. Anyagi helyzetünk sem a legjobb. Nem tudom mi lehet velem? Sokszor a pánikroham előtér de már szerencsére az ritkábban,most leginkább ez a szomorúság,valamint lehangoltság. Mi lehet ez?
2022. aug. 6. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt még nem minősíteném depressziónak, keresd a társaságot, keresd az örömöket, hobbit, sportot.
2022. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?

Nekem ugy tunik hogy a hozzatartozo elveszteset meg nem tudtad feldolgozni kb semennyire sem es az most benyujtja a szamlat.

A kerdes az hogy miert nem tudtad elengednibes meggyaszolni?

2022. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 jártam sportolni,de sajnos már nincs lehetőségem a suli is lefáraszt sokszor illetve időm sem nagyon lenne rá,jelenleg dolgozom emberek között vagyok,én próbálok változtatni de nem igazán jön össze. Őszintén mondva nem is hiszek már abban hogy valaha jobb is lesz csak körül kell nézni a világban mi van,volt,és lesz,de sajnos ez egyre rosszabb lesz,mondhat bárki bármit. #2 18 vagyok,igazából szerintem azért mert sajnos nem volt lehetőségem hogy elbúcsúzzak tőle legalább,valószínű ez is nyomaszt valamennyire hogy nem tehettem meg, illetve hogy nincs többé soha és nagyon rossz érzés. Rossz hogy nem tudom megosztani a gondjaim ahogyan eddig, ahogyan együtt mentünk bevásárolni stb.
2022. aug. 6. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki volt az a rokon?

Találj a sportra időt, megtérül.

2022. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én elhiszem de az csak ideig órákig jó figyelem elterelésként,egy családtag halálát feldolgozni nem lehet.
2022. aug. 6. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen rokonod halt meg? Kivel élsz?
2022. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!