Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet terápiás eszközként...

Lehet terápiás eszközként tekinteni a gyakorira?

Figyelt kérdés
Kicsit most kevésbé vagyok jól, sok a stressz és szomorú is vagyok, és őszintén ma elég sokat voltam itt, beszélgettem sok felé, válaszoltam, és kiírtam pár kérdést. Azt hiszem mások problémájáról való gondolkodás, és az enyémek szétszedése, olykor random viták, megmozgattak kicsit mentálisan, ez valid terápiás eszköz lehet, vagy időpazarlás?
2022. aug. 13. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem terápiás eszköz, hanem egy kommunikációs csatorna, ahol boldog-boldogtalan osztja, amije van. Mindent kezelj kritikával, amit itt olvasol. Tekintsd inkább sportnak, ha így megmozgat. :)
2022. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem időpazarlás semmiképp.

Segít elfelejteni, elvomni a figyelmed a problémádról. Látod, hogy nem vagy egyedül, mások is küzdenek gondokkal.

Amíg kérdést írsz, amíg válaszolsz, arra koncentrálsz és szellemileg ki is fáraszt kissé, ha igényes itt a kommunikációd.

Ha innen nézzük igen terápiás eszköz is.

2022. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Én 2 éve voltam így. Borzalmasan magam alatt voltam, akkoriban kezdtem el pszichiáterhez és pszichológushoz járni. Esténként, míg hatott a nyugtató elkezdtem olvasgatni a Mentális egészség topikot és azóta is minden este csinálom. Figyelem elterelésnek kiváló.
2022. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ettől a gyakoritól úgy megedződtem (vén fejjel), hogy csak na. Hihetetlenül ostoba, gyarló, buta, rosszindulatú népek vannak itt. Jó vastag bőrt kellett növesztenem.


Most már kiállok magamért. Soha nem támadok, de ha engem támadnak, akkor irgalmatlanul legyalulom a másikat.


Nem vagyok alapjában véve vérszomjas (vagy mééégis?), de ami itt megy, az nagyon durva. Kioktatás, rosszindulat, feltételezgetések, de főőőleg iszonyú tudatlanság.


Viszont valóban jó időtöltés és nagyon jól eltereli a gondolatokat ill. néha (nagyon ritkán) lehet egy jót röhögni vagy tanul az ember vmi újat.

2022. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább frusztrációforrásként lehet értelmezni. Annyi nyomorult ellenségképkomplexusos barom van itt.
2023. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!