Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyírő Gyula addiktológia?

Nyírő Gyula addiktológia?

Figyelt kérdés
Mennyire kemény hely? Be szeretnék feküdni, hogy leszedjenek 3 mg Rivotrilról, mert nekem nem sikerül egyedül a fizikai elvonási tünetek miatt.
2022. aug. 16. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak bejárok pszichoterápiára az ambulancia részére. Kapitány-Föveny Máté jó szakember. Nekem viselkedéses függőségem van. Ha neked nem muszáj befeküdnöd, akkor őt pl. mindenképp ajánlom. De asszem a kórházi részen mások vannak, nem ő, illetve arról nem tudom, hogy milyen.
2022. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ez a pszichoterápia is jól hangzik, mert arra is szükségem lenne, de nem találtam még rendes helyet. Ez tb alapú? Budapest akármelyik részéről lehet menni?
2022. aug. 16. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Ingyenes, bárki mehet, itt kérj időpontot:


Drogambulancia

Cím: 1135 Budapest, Jász utca 14.

Telefon: (+36) 1-452-9460

Email: drogambulancia@nyiro-opai.hu

2022. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2022. aug. 16. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ambuláns terápiát szerettem volna ott, de azt mondták, h nincs szabad szakember.


Kék Pont nem fogadott tavaly, idén 2 hónapot kellett volna várnom.


Feladtam, h addikt segítségem legyen. Időben.

2022. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5, lehet én februárban jelentkeztem, akkor jutottam be.
2022. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem várakozást javasoltak, hanem telefonon nemet mondtak arra, hogy ott legyen pszichológusom.


Egyedül kezdtem leszokni, illetve szabadságon lévő helyettes orvossal, aki azért elérhető volt telefonon, mailben.


Drogot hagytam el, Frontint csökkentettem és még szarul vagyok. De legalább az orvosom/terapom visszajött szabiról. Ő nem addiktológus és a terápiám sem abban segít. Sématerápiám van, ez nem függőséghez passzol, de azért jó.


2 hetes nappali kórházba szeretnék bejutni relaxálni, meditálni.

2022. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1, #3 vagyok, száz éve ide is jártam, ez is ingyenes, nem kifejezett addiktológia:

[link]

2022. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi a javaslatot. Már nem variálok folytatható (magán) terápia mellett. Itt is várólista van. Addigra talán már jól leszek.
2022. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!