Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyírő Gyula kórház addiktológi...

Nyírő Gyula kórház addiktológiájára szeretnék befeküdni alkoholizmusom miatt. Véleményeket kérhetek?

Figyelt kérdés

A gyöngyösi orvosom Balassagyarmatot javasolta, de én ma felhívtam a kórházat, és azóta nagyon el vagyok keseredve.

Büfé nincs, telefonom nem vihetem magammal, cigit le kell adni, ők adnak két óránként két szálat, ott nincs jelenleg látogatás, mert a kórház fél a Covidtól.

Van egy kislányom, azt nem bírom ki, hogy ne lássam, ne beszéljek vele. Hetente egyszer tudnának pl kaját hozni, mert párom H-Sz. Budapesten dolgozik.

Minden erőmmel le akarom tenni a piát, de Balassagyarmat inkább börtön, mint kórház.

Heves megyei lakosként van esélyem a Nyírőbe bekerülni?

Illetve véleményt szeretnék kérni, nagyon el vagyok most keseredve.

Köszönöm.


2022. máj. 8. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most jöttem ki 1 hónap után, még aznap visszaestem. Nekem nem segített.
2022. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom. :(

De milyen volt bent? Mármint a szigorra gondolok mint mobiltelefon, cigaretta, büfé, mint ami Balassagyarmaton várna rám.

Na meg a látogatás.

2022. máj. 8. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Nyírő nagyon rossz volt nekem. Orvosok akik semmivel nem törődnek. Ápolók aki lenéznek. A rengeteg csoport foglalkozás kötelező. Délután 4től be vagy osztva. Soha többet nem megyek oda.
2022. máj. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy te rossz tapasztalattal jöttél ki.

Sajnos még most korán van telefonálnom a Nyírőbe érdeklődni, és semmilyen ismeretségem nincs akit meg tudnék kérdezni.

Ma 10-re megyek a gyöngyösi orvosomhoz, ma mondja meg, hogy mikor menjek Balassagyarmatra. De attól félek azok után amit tegnap telefonon megtudtam. Kajáról nincs lehetőségem gondoskodni, a cigit elveszik, a pénzt elveszik, látogatás perpillanat nincs, mert fosnak a Covidtól.

Abban bíztam, hogy a Nyírőben legalább kávèzni tudok, normális kaját tudok venni magamnak, de ilyen infók nincsenek a weboldalon.

A csoportfoglalkozásokkal nincs bajom, csak ez a három dolog: cigi, látogatás, kajavásárlás. Pedig sima addiktológiára mennék, nem zártosztályra.

Gyöngyösön feküdtem bent, ilyen nem volt mint Balassagyarmaton van.

Nyírőben legalább büfé van, cigizni lehet?

Kérlek ha van egy perced írj konkrétumokat erről, mert 36 évesen úgy bőgök mint egy 5 éves információ hiányában.

2022. máj. 9. 07:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 2 éve nyáron voltam bent a Nyírőben, a pszichiátrián. Az addiktról átjárt hozzánk egy-két ember beszélgetni. Meg én is voltam az addikton körülnézni ill. interjúzni.


Három rész van, a sima addikt [link] a Minnesota [link] meg a kombinált pszichiátria + addikt [link]


Úgy tudom, hogy ezek mind országos ellátottságot nyújtanak.


A kórház területén (félúton a pszichiátria és az addikt között) van egy büfé.


Sok mindennek utána tudsz nézni a linkelt fb oldalakon ill. fel tudod hívni őket.


Remélem, tudtam segíteni és jobbulást kívánok!!

2022. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Mindent.
2022. máj. 9. 07:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én gyöngyösi vagyok és ma arra buzdított Dr. Csorba Csilla, hogy hívjam fel a Nyírő Minnesotát, amit meg is tettem, 1 hónap múlva megyek egy konzultációra, interjúra.

Veled mi most a helyzet kérdező?

Ha még Gyöngyösön vagy akár találkozhatnánk is.

2022. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!