Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel kapcsolatban hogy...

Ezzel kapcsolatban hogy tudnék valami fajta nyugtatót vagy hasonlót feliratni/szerezni?👇🏻

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes és ideges típus vagyok és az idén fogok érettségizni. Tudom nem nagy dolog megcsinálni de akkor is túl izgulom sokszor emiatt nem tudok úgy teljesíteni ahogy szeretnék. Szerintetek orvos így fel írna nekem valami gyógyszert vagy hasonlót? Teákat már próbáltam de ezek nem segítenek. Vagy valami tipp ezzel kapcsolatban?
2022. aug. 23. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Meditáció


Ha most kezded, pont érettségire leszek tök nyugodt es higgadt


Nekem fosulin vált be ez. Minden más (magnezium, lecitin, ginko biloba, citromfu, orbancfu, macskagyoker, teák stb csak elfedte de nem oldotta meg a szorongást a vizsgáktól)

2022. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Orbancfu sztem is hatasos vmennyire meg a normalis szorongasra.

Hallottam mar parszor, h haziorvosok siman felirnak szorongasoldokat (xanax, frontin...), de nem ajanlom. Fuggoseget okoznak. Gondolkodtal mar azon, ha mar most erettsegire ezt valasztod, akkor a kesobbiekben mi lesz? Az egyetemen egy zh vagy vizsgaidoszak sokkal stresszesebb, ott is gyogyszerhez fogsz nyulni? Ha szorongos vagy, akkor probalj kicsit mozogni valamit. Futas stb endorfint szabadit fel, ami csokkenti a szorongast.


Probalj meg kitapasztalni valami egeszsegesebb strategiat, hogy csokkentsd a szorongast. Kesobb sem lesz konnyebb es szorongasmentesebb az elet.

2022. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valeriana relax is segíthet.
2022. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Autogén tréning (relaxáció)
2022. aug. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Magnézium
2022. aug. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sport meditáció ahogy írták , ashwaganda omega3 és sok víz.
2022. aug. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Autogén tréning. Szakmailag elismert hatékonyságú relaxáció.


Mindfulness meditáció.(MBSR)


Ha ezek nem segítenek eleget, iskolapszichológus. Egészséges, de problémákkal küzdő is mehet hozzá!


Nyugtató azért nem jó mert függőséget okoz, rontja kicsit a memóriát is.

2022. aug. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Könnyebbség kedvéért link, nálunk ezt autótréningben ezt nyomatja a pszichológus:

[link]


#2 voltam.

2022. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!