Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet ezt a fajta...

Hogyan lehet ezt a fajta magányt leküzdeni, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Ugyan nem vagyok egyedül, de mégis magányos vagyok. A családommal jó viszonyt ápolok, de velük lenni teljesen más. Barátaim nagyon nincsenek, akikkel jóban vagyok azokkal igazából csak néhány közös dolog van, azon kívül nagyon nem beszélek velük. Régebbi barátok/ismerősök már nem esnek abba a kategóriába, hogy bizalmasabb dolgokat mondhatnék el nekik, mert tudom hogy az nem maradna köztünk (és alapvetően nem érdekelne ha szétkürtölnék, mert az őket jellemzi, de azért mégsem vagyok magam ellen). Eltűnt az életemből az, hogy nyugodtan merjek beszélni arról hogy mi történik velem. Nem gondolnám hogy "túl idős" lennék a barátságokhoz, jó kapcsolatokhoz, és azt sem gondolnám hogy egyébként annak gátat kellene szabnia abban, hogy normális kapcsolataim legyenek.

Vagy olyan dologra vágyom ami úgy igazán nincs is?


22/F



2022. aug. 19. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat kezdj haverkodni... Suliba, meloba, buliba, edzesen, neten.
2022. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szinte szóról szóra igaz rám. En viszont azt gondolom, hogy túl öreg vagyok a kapcsolatokhoz. Régen olyan könnyű volt megnyílni, már nem megy.
2022. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Akikkel próbálnék, sosem akarnak normálisan barátkozni.

Suliban kb ott áll meg a dolog hogy mindenki mindig siet haza, sosem csinálunk semmit együtt, úgy igazán a hajlandóságot sem érzem. Bulikba nem járok, nem az én stílusom. Edzésen is kb kimerül a dolog ott hogy ott elvagyok emberekkel, sok egy szűkebb körben edzettünk együtt mindig, és a többiek mentek együtt helyekre, de mivel ők régebb óta ismerték egymást, sosem jutott eszükbe hogy engem is elhívjanak helyekre. Netes ismerkedéssel eddig nem volt szerencsém még igazán, ha sikerült is olyat találni aki rendes volt vagy megértettük egymást, szépen lassan elkopott a kapcsolat.


Tudom, úgy tűnik mintha mindenre lenne kifogásom, de nem erről van szó.


#2 Gondolom ahogy telnek az évek, mindenki egyre inkább már csak a saját párkapcsolatát vagy idővel a saját családját helyezi előtérbe, és nem annyira nyitott más jellegű kapcsolatokra, ami nem csak a heti 1-1 köszönésben és "hogy vagy"-ban nyilvánul meg.

2022. aug. 19. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Jo de huszonevesen? 😀 En mar 31 vagyok, de kb az osszes gyerekkori haverom megvan es folyton ismerek meg ujakat. Mondjuk a ti generaciotok nagyon felszines, sokkal kevesebb a "normalis" ember. Mi 20 evesen kb haza se jartunk folyton csavarogtunk, csajoztunk
2022. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Isten a legjobb baratod
2022. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!