Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal, az...

Mit kezdjek magammal, az érzéseimmel? 18F

Figyelt kérdés

Ez a legjobb kategória szerintem, hogy részletesen kifejtsem az érzéseimet.

Mindjárt itt a suli. Utolsó év. Nagyon félek.

Az osztályfőnököm enyhén szólva diszkriminál, és mindenért próbál szankcionizálni. Egész tavalyi év arról szólt hogy b*sztatott, már az igazgatónak kellett szólni, akkor vett kicsit vissza... Egy hónapra.

Osztályban sajnos magányos vagyok, bár igaz tehetnék ellene. Van pár lány aki nyitott felém,bár őszintén az osztály 70% nyitott felém. Sajnos potenciált nem látok. Én viszont zárkózott vagyok. Engem utálnak az emberek. Van 2 barátom. Probléma az, hogy a kölcsönös bizalom már édes rég nincs meg. Eljátszották. Volt egy 3. Barát is, durván sértegetett, elbagatelizálták az egészet, és leváltam róluk.

Nyáron hozzám sem szóltak, de most újra elkezdték keresni, haragszom is. Ők bíznak bennem leírják a privát dolgaikat most, de én már nem tudom nekik, nem érdeklik őket úgysem. Többször magamra hagytak.

Az egész retkes életem arról szólt hogy mindenki magamra hagyott. Anyukám, apukám akit régen láttam, testvérem.. pszichológushoz járok. Nehéz gyerekkorom volt. Erre válasza az volt, hogy csodát nem tud tenni, zartosztalyra kéne utalnia az ilyen pácienseket, de az én állapotok meglepően nem olyan gyenge mint mások akik ilyenfajta dolgokat átéltek. (Nem a magamrahagyás volt itt a téma hanem durva nélkülözések, fizikai és mentális bántalmazások)


Utóbbi időben viszont erősödtem. Már nem vagyok annyira depressziós, már az öngyilkosságra is máshogy gondolok. Vagy megkell tenni, vagy csinálni maximálisan a feladatokat.

Felfogásom pedig az, hogy megkell találni azt a pár embert,aki a barátom lesz, nehéz lesz és lehetetlen de nem olyan rossz a magány, hiszen a sok utálkozó senki rég összeroppant volna...


Rendkívül szeretethiányosnak érzem magam. De tényleg. Sokszor nagyon jó elképzelni azt ahogy elüt a vonat és a maradványaimat szedik össze, vagy ahogy mentősök küzdenek az életemért de késő. Olyan nyugtató.


(Mai napom nagyon szar, reménytelen...)



2022. aug. 23. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Sose add fel. Jobb lesz. Boldogabb leszel. Lesznek barátaid. Lesz szerelmed.

Ehhez viszont neked is tenni kell. Nyiss az emberek felé.

2022. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat
2022. aug. 23. 23:24
 3/7 anonim válasza:
100%
Körülbelül hasonló helyzetben vagyok kapcsolatok terén, de aza baj nálam, hogy nekem szinte mindenem megvan ami kell. 23 éves vagyok, munka mellett főiskolát végzek, szerencsére nincsenek családi gondok se anyagiak és még mondhatnák jókat. Na dehát itt vagyok és szarul érzem magam mer soha az életbe egy rohadt barátom nemvolt, ráadásul NEM vagyok csendes se visszahúzódó. Eltudok szórakozni emberekkel de egyszerűen senkit se érdeklek. Soha se keresnek vagy hívnak valahova. Persze akkor mimarad, hát én hívok valakiket dehát 95%-nemleges választ kapok. Egész nyaram csak a melóból áll és saját magam próbálom fejleszteni, hogy legalább ez foglaljon le és ne a magányra gondoljak. Lányokkal se volt igazi kapcsolatom, csak pár egyéjszakás. Múlt hónapba már odáig süllyedtem, hogy k*rvázni mentem. Egyszerűen már énsem fogom ezt fel. Egészséges vagyok, mindenért halát kéne adnom erre egy rohadt pszychés gondolat betesz mindennek. Sajnálom nemtudok semmi tanácsot adni, annyit mondok, hogy majd valami lesz, de legalább látod, hogy olyanok is vannak ilyen helyzetbe akikről megse mondanád.
2022. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is. Akkor nem csak én vagyok ilyen helyzetben. Én eléggé visszahúzodó vagyok, így neked még rosszabb lehet.

Nekem eléggé zárt társadalomképem van. Én úgy gondolom, hogy csak pár IGAZ barát kell, na jó pár haverral, többi embert le kell kakantani magasból. Pár alatt ilyen 3-8ig terjedő skállát gondolok, de maximalizálva nincs. Lényeg az ebből, hogy ne legyél egyedül.


Nekem is szar nyaram volt. Lehet irigy voltam, vagy inkább csak szomorú amikor láttam a fiatalokat bulizni, engem meg a kutya nem hívott még annyit se, hogy szia Mizu? Bár érdekes vannak internetes barátaim, számszerint 5-6. De mivel én Dunántúlon lakom, az egyik Bp másik 3 Borsód, és Szeged Debrecen így elég nehéz.

2022. aug. 24. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz átmenni egy másik suliba az utolsó évre?
2022. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Internetes barátaiddal csinálj közös programot. Pl SZIN-re elmentek együtt. A 6-ból valaki biztos ráér. Legyél kezdeményező.
2022. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
8%

Kérdzező.

Csak ölelj meg. Szorosan. Amilyen erővel csak bírsz. Segíteni fog. :)

2022. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!