Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok aludni, miért...

Miért nem tudok aludni, miért teszek ennyi hülye dolgot?

Figyelt kérdés
Mostanában fent tudok maradni tok sokaig, aludni sem akarod, sokszor pedig még fáradt sem vagyok. Ma este sem aludtam, max két percet, fura dolgokat is tettem, hajat festettem, kiprobaltam a fuvet, furan erzem magam, par hete meg nagyon szomorú voltam, most nevetek es felvagyok porogve, es néha par percig szar, random elkezdek olyan dolgokat sütni amiket meg soha, es egyre tobb furi otletem van, es nem faradok, mi ez az egesz? szerintem le se irtam erthetoen. kezdek megorulni?????? 19/L

2022. aug. 26. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképp érdemes szakembert felkeresni. Elsőre bipoláris zavarnak tűnik, de nyilván nem ismerlek, más is lehet.
2022. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bipolárisnak tűnik.
2022. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megkaptam a diagnózist, bipolaris vagyok :/
2022. szept. 1. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyire rövid idő alatt? Nem lehet túl alapos a pszichiátered (hacsak nem régebb óta jársz már hozzá).
2022. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!