Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiatal korúnak milyen lehetősé...

Fiatal korúnak milyen lehetőségei vannak rehabilitációs/pszichoterápiás intézményi kezelésre Budapesten a János kórház és Thalassa ház mellett?

Figyelt kérdés
Autizmus és depresszió diagnózissal már rendelkező fiamról lenne szó

2022. aug. 29. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekorvost kell megkérdezni
2022. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 czovek1973 ***** válasza:

Voltam a Thalassaban. Semmiképpen se menjen a srác oda!

Azt lenne köteles hallgatni a srác a nőktől, hogy a "pasik hülyék", a "pasik állatok, akik válogatás nélkül erőszakolják meg a nőket". Sajnos ezt én magam is voltam kénytelen hallgatni.

Persze, ha valakit le tudnak húzni cigivel, kávéval, édességgel, akkor egyszeriben felreteszik a férfigyűlöletüket (vagyis segget csinálnak a szájukból). Így voltak egy hónaljszagú bunkóval is. Imádták, mert le tudták huzgálni. Az egyik nő szoszerint az ágyasa lett, és együtt ittak le magukat a kertben, a becsempészett vodkaval.

Egy szintén autista srácot a hónaljszagú bunkó leugatott, hogy "nem erdekel, hogy ki vagy", pedig az nem is ártott neki semmit! Erre a hónaljszagú bunkó mentora, egy trehany buzeráns picsa közölte, hogy az ő mentoráltja ilyen.

Szóval a fiú ne menjen be a Thalassaba!!! Tudok róla, hogy a Tunderhegy a jó neki.

A Thalassa kapcsán arra már végképp nem voltam kíváncsi, hogy pont egy drogos, buzerans picsa, aki a dílerénél kavart, nevezzen engem traumanak! Bent ez kb. így megy.

Még egyszer: Tunderhegyre menjen a srác, annak lesz értelme is.

2022. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!