Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne vicsoro...

Mit csináljak, hogy ne vicsorogjak?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta probléma ez. Egészen mióta vannak fogaim kb.

Mikor valamit cukinak találok pl a kutyát akkor vicsorgok. De nem a hátsót nyomom össze hanem az elsőket.

Illetve ha ideges vagyok akkoris. Ez a 2 érzelem meg igazából folyton jelen van váltakozva. Már fájnak a fogaim sokszor. Volt hogy nem akartam de nem bírtam ki. Mit lehetne tenni?

23/L



2022. aug. 30. 04:01
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nemtom, nők csinálják ezt valamiért, jókat szoktam nevetni rajta barátnőmnél is xD. Ő a macska miatt szokta.
2022. aug. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Gyógyszerek illetve kábitószerek mrllékhatása is lehet. (Pl. Eki)

Nem kell valamilyen gyógyszert szedned folyamatosan?

Pszichológussal illetve orvossal (első körben talán háziorvossal) kéne beszélned.

Ha neadj'Isten a háziorvos nem vesz komolyan (ritkán ugyan, de sajna láttam ilyet), akkor talán neurológushoz menj.

Jobbulást kívánok: Feri

2022. aug. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem teliberöhögnek. Ez valami pszichés baj. Semmit nem szedek és régen se szedtem. Nem magától vicsorgok. Én csinálom. Mikor veszekszem utcán akkor is vicsorgok. Ott ugye nem akarok verekedni.

De ha lehetőségem van ütni akkor nem vicsorgok. Annyi indulat van bennem . Az lehet a probléma

2022. aug. 30. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Cute agressionnek nevezik:

[link]

Magyarul ezt az egy forrást találtam:

[link]


Én is tapasztaltam már. Előfordul, hogy fájdalmasan erősen összeszorítom a fogaimat, amikor pl simogatok egy macskát. Kicsit ijesztő, de normális jelenség. Olyasmi, mint amikor örömödben sírsz, vagy idegességedben nevetsz.

2022. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4

Wooow.


A kérdezőnek egyébként ezek szerint van egy ilyen "cute agression" dolga, meg azért van némi problémája, hogy az utcán verekedés helyett csak veszekszik.

2022. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!