Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiások,hogy...

Szociális fóbiások,hogy érvényesültök ?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érzékenyen érint minden.Munkahelyem sincs. Félek elmenni báhova. Hobbimat se tudom ez miatt csinálni. Lehangol a társaság és zavarba vagyok mindig.Probálom úgy felfogni,hogy más embereknek nincs szorongásuk és nincsenek zavarba mások előtt. Van mikor sikerül,de van mikor inkább egyedül lennék. Látom,hogy sok ember nincs zavarba mások előtt. Én meg próbálom eltakarni,de sokszor nem megy. Aki hasonlo helyzetbe van mi a megoldás erre ? Pszihiáternak nem akarok fizetni.
2022. aug. 31. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonló helyzetben vagyok mint te, de kezdem belatni,nincs más megoldás, mint egy pszichiáter..
2022. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SSRI gyógyszer segíthet. Ha jól reagálsz rá, nagyon komoly változást hoz.
2022. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szedek ssrit. Évek óta szedem,de nem segít.Az alkohol az segít. Akkor feloldódok.
2022. szept. 1. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!