Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megváltozott munkaképességűek!...

Megváltozott munkaképességűek! Mennyire nehéz találni munkát számotokra? Miért lettél leszázalékolva?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2022. szept. 2. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez erösen függ attól, milyen végzettséged van és milyen ok miatt változott meg a munkaképességed - egy kömüves fél lábbal egész más eset, mint egy IT szakember ugyanilyen problémával.
2022. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
4oras gyári munka kifejezetten megváltozott munkaképességűeknek. Van diplomám,de nm bírok 8ra bejárni és utazni se,plusz 8orat ledolgozni a stresszes közegben. Bipoláris depressziós vagyok. Online dolgozok emellett,amit én osztok be.
2022. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális melót nagyon nehéz én már komolyan gondlkozok külföldön mint itt tengeni 66 ezer ftert plusz kis rokkantsági ez igy nagyon karcsú normalis allami cégek eddig elutasitottak mondván hogy hannibál lechterként mi van ha elgurul a pirula
2022. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!