Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyjabol egy fel eve elkezdett drasztikusan romlani a mentalis egeszsegem. Abszolut nincs erom semmire, akar a boltba lemenni is iszonyu magy erofeszites. Utolso evemet kezdenem most egyetemen de dolgozom kozben 20 orat orakra is kellene jarnom es meg kellene irnom a szakdolgozatot.

Azt erzem egyszeruen hogy ha jol lennek mentalisan, is nagyon megterhelo lenne ennyi mindenre idot szanni meg energiat. De ugy hogy jelenleg minden szabadidom azzal megy el hogy alszok hogy addig se szorongjak vagy eppen sirok igy fogalmam sincs hogy tudnek megirni egy szakdogat mellette dolgozni es suliba jarni.

Nincs konkret diagnozisom de nagyon eros gyanum van arra hogy Adhd-m van illetve emellett szorongok is. Teljesen kezelhetetlenne valt ez az egesz, ugy erzem szethullik az eletem. Fel vannak veve a tantargyaim de a honap vegeig meg tudnam passzivaltatni magam es leadni a tantargyakat. Ezen gondolkozom hogy meglepjem e, es a tavaszi felevben ha mar remelhetoleg jobban leszek akkor folytatnam…

Mit gondoltok errol?

Bejelentkeztem mar pszichologushoz es pszichiaterhez is keszulok menni de addig is el kellene dontenem nem sokara hogy megis mi legyen ezzel a felevvel.

Tanacstalan vagyok mert nyilvan jobb lenne minnel elobb vegezni de kozben azt erzem hogy jelenleg nem vagyok kepes erre.elore is koszonom a valaszokat.



2022. szept. 6. 13:07
 1/8 Balogh Zsozsó ***** válasza:
100%
Szerintemmmihamarabb keress fel egy pszichológust,es lehet, hogy olyan hatással lesz rád, vagy megerősít, hogy tudsz tanulni.
2022. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 after stroke ***** válasza:
100%
Mellékvese kifáradás. Ha így folytatod, bekívánkozik egy-két jóképű autoimmun betegség, hogy a mentális gebaszokról ne is beszéljek. És tudod, mi a szép az egészbe? Hogy az egész a felborult bélflóra következménye.
2022. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. Egyszerűen nincs elég motivációm megírni a szakdolgozatot. Fogalmam sincs mit tehetnék. Önsorsrontó lettem.
2022. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szilvásbuktát!
2022. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szakdolgozat megírása egyébként sok embert megvisel. Nekem is munka mellett kellett megírnom, és egyébként is kimerült voltam akkoriban, így teljesen befordultam, szomatizáltam is, IBS-em lett, ami szakdoga leadása után elmúlt.én addig húztam a leadást amíg lehetett, de nálam rossz döntés volt, mert amíg nem adtam, rosszul voltam
2022. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi legyen egyszeruen….

Nem tudomhogy most csak menekulok vagy tenyleg valosak a problemaim…

Valoszinu Adhdm van…

2022. szept. 13. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Anno a fősuli alatt én is adhd diagnózist kaptam. Meg ritalint, ami nem segített.

A szakdoga horror volt.

Több fogam lyukadt ki pusztán a stressztől.

Halogattam, mert ha csak ránéztem az üres lapra a monitoron, ideges lettem, és egy óra volt megnyugodni.

Ha egy évet kihagytam volna, akkor sem lesz jobb.

Szimplán azért, mert ilyen vagyok.

Akkor még nem tudtam, de vannak cégek, akik szakdoga írással foglalkoznak. Az egyik ismerősöm mondta, hogy szakdoga "segítség" de 150 ezerért megírják.

Az övét sajnos rosszul írták meg, és megbukott. (nem tudom melyik cég, a neten találtak, állítólag sok van.) De ha időben iratod meg, van időd azt vinni a konzulensednek, azt javítgatni.

Ahogy mondják:" könnyebb egy tojást megfesteni, mint megtojni."

Persze borsos. Csak egy lehetőség.

2022. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem kepes lesz meggyogyulni, es ugy gondolom hogy meg fogom tudni irni a szakdogat

Nem fogok fizetni a diplomamert ha mar ennyi energiat belefeccoltem….

2022. okt. 8. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!