Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek attól, hogy a sirastol...

Félek attól, hogy a sirastol nem is fogja érteni a pszichológus, amit mondok. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos hipererzekeny vagyok, és ha egy kicsit kellemetlenebb vagy fajobb téma jön fel, rögtön sirnom kell. De én attól hogy sírok mások előtt, borzalmasan érzem magam. Van ezzel más is így? Mit fog erre a pszichológus reagálni?

2022. szept. 6. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem hagyja hogy kisírd magad és akkor tudod folytatni a beszédet amikor majd tudod. Igazából az óra amit fizetsz abba ez is beletartozik. Neki mindegy hogy a felét végigsírod.
2022. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én az első 4 alkalmon azért fizettem h 55 percig bőgjek. Utana tudtunk erdemben haladni.
2022. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Ki van készítve a zsebkendő. Ilyenkor az ember bőg. Sokszor nem lehet megúszni, vele jár, ne foglalkozz ezzel.

Én is sírtam már sokszor ezeken, pedig amúgy nem vagyok egy picsogó pasi.

Majd elmondod újra, ha nem érti.


49f

2022. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Egyrészt neki tényleg mindegy, másrészt ha jó ember és jó szakember, akkor empatikus és megértő lesz. Sírd ki magad, ha kell, ne szégyenkezz vagy aggódj emiatt. Az ilyesmi nagyon nehéz, de vigasztaljon a tudat, hogy te elindultál a megoldás felé és vállalod a vele járó dolgokat. Légy erős és a sírógörcsökből előbb-utóbb szavak, mondatok, és megoldás lesz. Hajrá! :)
2022. szept. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan sírj, ahogy a többiek mondták. Sőt, jobb is, ha sírsz, hidd el. Én nagyon sok terapeutánál voltam és nagyon sokáig jártam (és jó sok pénzt elköltöttem), és alig néhányszor sírtam el magam, akkor is gyak.lag azonnal leállítottam magam. Láttam rajtuk, hogy szinte sajnálják, jobban örültek volna, ha vmi kijött volna, aminek ki kell jönnie...
2022. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!