Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány sedacur forte-t kell...

Hány sedacur forte-t kell bevennem egyszerre, hogy rosszul legyek?

Figyelt kérdés
Gondolom háromtól még nem lesz nagyobb bajom

2022. szept. 7. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Aki beteg, az enélkül is rosszul van. Nem hiszem, hogy van olyan dózisa, aminek észrevehető hatása lenne.
2022. szept. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok beteg?
2022. szept. 7. 07:10
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

3.416.666 adag kell.


Nem, nem fogjuk megmondani, hogy kell öngyilkosságot elkövetni, vagy rosszullétet előidézni, ez nem az a hely. Bocs.

2022. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cubina ***** válasza:

Ha csak rosszul akarsz lenni, vegyél valami rossz hírű, alig látogatott büfében egy jó nagy darab sült húst. A négy napos hányásos, hasmenéses, 39 fokos lázas rosszullét garantált, tapasztalatból mondom. Lehet, hogy még gyomormosás is lesz belőle. Bár én nem direkt ettem meg, csak megmérgeztek valahogy, mert még evés közben sem éreztem, hogy gond lenne vele. Ki tudja, mikori volt és mivel kezelték, hogy ne legyen büdös.


Igazából senkinek se ajánlom ezt a módszert, kegyetlen.

2022. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!