Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap ujabb iskolai nap. Ki...

Holnap ujabb iskolai nap. Ki erez meg ugy, mint en?

Figyelt kérdés
Abszolut semmi eletkedvem nincs mar par eve, es fogalmam sincs hogyan fogom tulelni a hatralevo taneveket, vagy akar a holapi napot. Kivancsi vagyok, hogy a diaktarsaim kozul itt a gyakori kerdeseken meg hanyan ereznek igy

2022. szept. 7. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De konkrétabban mi az oka ennek a kedvtelenségnek? Hülye osztálytársak, rossz színvonalú a suli, hiányzik a távoktatás, vagy micsoda??
2022. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyjabol minden az eletemben. Egyedul a szuleim miatt nem tettem meg el magam lab alol. Nyilvan csalodast es banatot okoznek nekik, amit nagyon nem akarok. Hulye helyzet ez.


Hihetetlen amugy, hogy valaki valaszokt a kerdesemre

2022. szept. 7. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Kb én is így vagyok ezzel, csak már dolgozok. Pedig nem is szívás a munkám.
2022. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi hogy már nem iskolásként válaszolok :)


Számomra pokol volt az általános suli, felső tagozatban gyimorideggel mentem be minden nap. Visszagondolva fogalmam sincs hogyan éltem túl, mert nem hogy életkedvem nem volt, öngyilkos gondolataim voltak.

Már jó pár éve nem vagyok sulis de azok az évek ma is megkeserítik az életem. Nem derül ki a kérdésedből hogy te pontosan miért vagy ilyen állapotban, de én azt tanácsolnám kérj segítséget! Szüleidtől, szakembertől, ne engedd senkinek, semminek hogy tönkretegyen.

2022. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Nekem is szar volt a felső tagozat. Utána a gimi is. Nem is akartam elhinni, hogy lehetséges, hogy kétszer egymás után ilyen szar osztályközösségbe kerültem. A

tanárok meg idegbetegek voltak. Szerintem hasznos szem előtt tartani, hogy sokan vannak hasonlóan nyomott hangulatban mint te. Sokan meg még lejjebb. Ajánlom esetleg Dr Máté Gábor könyvét: A család ereje.

2022. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

En is csak csatlakozni tudok az elottem szolokhoz: altalanosban en is vegig gyomorideggel jartam suliba, minden reggelem ugy indult, hogy elmentem a wcre, annyira gorcsoltem. Aztan mikor nagynehezen elindultam, mindig azon gondolkodtam utkozben, hogy ma mivel fognak baszogatni. Gimiben szerencsere jobb osztalyt kaptam, de ott 10.ben atmentem estire, ott mar tenyleg nem volt gondom.


Megoldassal sajnos nem tudok szolgalni, mert az osztalykozosseget nem tudod egyedul formalni, esetleg csak megtanulhatsz kiallni magadert, ha bantanak es az a baj. De sokszor tudom, hogy csaladi problemak is allnak a hatterben, amin gyerekkent kb lehetetlen valtoztatni. Viszont az elet nem csak a sulibol all, ha ezt a par evet kibirod, akkor tenyleg egy csodalatos elet varhat meg rad. Szoval ne add fel, es probalj meg a barataidtol segitseget kerni. Kitartast!

2022. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Én is így vagyok vele, kérdező
2022. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem ezen a héten nem kellet suliba mennem mert kirúgtak nyár végén a gyaksza helyemről és amíg nem lesz új helyem nem mehetek suliba. De hidd el jobb hogy mehetsz suliba...
2022. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, rendben vagy?
2022. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!