Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha öngyilkossági...

Mit tegyek ha öngyilkossági gondolataim vannak az előnytelen külsőm miatt?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom azt érzem hogy el vagyok átkozva hogy lány létemre úgy nézek ki ahogy. Elsősorban az arcom az ami nagyon csúnya és még a smink se segít. Valószínűleg mások számára is visszataszító ráadásul alacsony is vagyok nincs nőies alakom. Már utálok emberek közé menni főleg az iskolába mert mindig az jut eszembe hogy más korombeli lányok mennyivel szebbek mint és hogy emiatt én soha nem fogok felérni másokhoz. Soha nem fogok annyit érni mint mások és a társadalom is örökké el fog ítélni.

Úgy érzem semmi nem jó amit csinálok soha nem lesz jó soha nem lesz senkim aki szeretni fog őszintén.

Van kiút vagy az ilyen ember számára az öngyilkosság az egyetlen megoldás?



2022. szept. 8. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Változtass.

A testalkatodon mozgással tornával, hízással, fogyással.


Az arcodhoz pedig keress egy jó sminkest, aki megmutatja a neked megfelelő sminket.

2022. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már túlsúlyos régen fogyókúráztam fogytam is de attól még alacsony maradok kis mellekkel.

Az arcom formáját meg nem lehet megváltoztatni.

2022. szept. 8. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Keress fel egy pszhologust. Rövid válasznak tűnik, de hidd el sokat tud segíteni abban, hogy növeld az önbizalmad, ad tippeket tanácsokat.
2022. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
63%
Menekulj olyan helyre ahol a sok a ronda ember. Bar not nem lattam meg egyedul. Vakon megmondom hogy lesz baratod. Persze olyan amilyen. Genetikaval sajnos nem tudsz mit csinalni. En is rendesen megszivtam, bar en pasas vagyok. Soha nem volt senkim es szinte biztos, hogy nem is lesz. Sokat gondolkoztam en is az ongyilkossagon. 33 vagyok es meg most is neha elojonnek ilyen gondolatok. De nem sok ertelme van, ugy is megdoglunk. Nem mindegy mikor?
2022. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem leszel örökké csúnya. Ez ez nagyon kemény és fájdalmas útja, hogy igazán fejlődjön a lelked. Nem minden van lekorlátozva számodra, fejlődhetsz több dologban.

Ajánlott olvasmány: C S Lewis: Míg arcunk nem lesz

Rám is írhatsz nyugodtan.

2022. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden férfi vágyik magas nagy mellű nőre, hidd el.
2022. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

"Soha nem fogok annyit érni mint mások és a társadalom is örökké el fog ítélni."


Szóval, te a társadalmat a külsőjük alapján ítéled meg, kérdező?


Ha esetleg a boltos át akar verni, akkor nem leszel mérges, mert jóképű az eladó? Ha az előnytelen külsejű orvos diagnosztizál nálad valamit, akkor azt nem fogod elhinni, de a jóképűnek azonnal elhiszed?


Te azokkal szeretsz lenni akik kedvesek veled, vagy ez neked igazából nem is szempont, csak mindenki előnyös külsejű legyen, hiszen az a fontos?


Észreveszed, hogy mennyire nonszensz és minden igazságot nélkülöző az amit most leírtál? Senki nem ítél meg a külsőd miatt, aki pedig igen, azzal nincs dolgod.


Téged mindenkinek kedvelnie kellene? Nem hiszem. Neked mindenkit kedvelned kell? Dehogy kell!


Addig míg másokhoz hasonlítgatod magadat, soha nem fogsz elérni semmit. Az az ő utuk, ez pedig a tiéd.


Attól mert minden nap rágom magam azon, hogy más milliomos, szép autóval járnak, nagy házban élhetnek, nem kell nekik spórolni, én még nem leszek az. Vannak ilyen emberek. Kész. Vannak szegények. Magasak. Alacsonyak. Betegek és egészségesek. Mindenkinek más a munkája. De a társadalom nem az alapján ítél meg, hogy milyen a külsőd.


32 éves férfiként pedig csak annyit mondhatok, hogy ha tudnák a nők, hogy a mellméret mennyire jelentéktelen dolog egy férfinak a szemében, akkor a plasztikai sebészek csődbe mennének, ezt garantálom.


De te nem 2 nagy csöcs vagy. Ennyire definiálod magad? Ha lenne 2 nagy melled, akkor úgy gondolod hogy a társadalom minden tagja szeretne és minden problémád elillanna? Ezt te sem gondolhatod komolyan....


Keress fel egy pszichológust!

2022. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én pont hogy nem a külső alapján ítélem meg az embereket igyekszek kedves lenni nem bántok másokat ok nélkül okkal se mert nem vagyok olyan nem dícsérni szeretném magam de sokszor láttam már azt hogy valaki hiába bánik borzalmasan másokkal mégis sokan keresik a társaságát mert szép. Tehát arra akartam célozni hogy úgy tűnik a társadalom többre értékeli ezeket az embereket. Én igazából csak annyit szeretnék ne érezzem magam másoktól rosszabbnak hanem egyenrangúnak legalább de így nincs önbizalmam ezért mások se tartanak túl sokra
2022. szept. 8. 21:02
 9/10 anonim válasza:
47%
Sajnos valoban tobbre ertekelik a normalis vagy szep kulsovel rendelkezoket. Ezt en is tapasztaltam es egyre inkabb igy lesz. A jo kulso ma mar alap minden kapcsolathoz. Legyen az akar csak barati vagy munka. Sajnos sok mindent nem tudsz ellenne tenni. Probalj meg ronda/rondabb emberekell korulvenni magad a szebbeket pedig keruld messzirol.
2022. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező nem igazán partner abban, ha valaki segíteni akar neki. Így ha nem kommunikálsz akkor ne is várd a segítséget... Én akartam, nem akkor nem.
2022. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!