Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy haziorvos leirhatja...

Egy haziorvos leirhatja diagnoziskent az ertelmi fogyatekossagot? Rz nem a pszichiaterek dolga? Ilyenkor mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés
Voltam vizsgalaton ,es kertem tole vervetelre beutalot , es irt egy velemenyt ,hogy sulyos degeneracio , a pszichiater meg azt irta le hogy nem vagyok degeneralt.

2022. szept. 10. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A vérvételes beutalón "hol írta ezt", mi volt a szövegkörnyezet?

Ilyen beutalóra "írnak mentális állapottal kapcsolatos megjegyzést"?

Nem lehet, hogy valamilyen szerv károsodására utalt ezzel?

2022. szept. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A súlyos degeneráció rendellenességet jelent, nem értelmi fogyatékot. Nem értem, hogy a pszichiáter miért nem tájékoztatott, amikor ezzel hozzá mentél.
2022. szept. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"degeneráció", "degeneratív elváltozás" - ezt a szót gyakran használják ahogy írták is és nem arra utal mint amire gondolsz.
2022. szept. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
57%
Tök hihető. És a pszichiáterhez ki utalt be? És amikor beutalt a házi, nem kérdezte meg, mi a panaszod, amiért elmeorvoshoz mentél? Amikor mondtad, hogy há maga diagnosztozált azzal, hogy idióta vagyok, a doki nem mondta, hogy mit értett ez alatt? Unatkozol?
2022. szept. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!