Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tanulhatom meg magamat...

Hogy tanulhatom meg magamat szeretni? Nektek is megkellett tanulnotok? Es honnan lehet tudni, hogy már megtanultam?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 06:07
 1/3 anonim ***** válasza:

"meg kellett tanulnotok" - helyesen


Mindenkinek meg kell, más kérdés, hogy egyeseknek ez ösztönből, természetességből jön, másoknak pedig tényleg erre rá kell fókuszálni. Ha majd jól érzed magad a bőrödben, akkor elv úton vagy.

2022. szept. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeresd önmagadat, mint felebarátodat!


Mondta az alábbiakat Jézus Krisztus. (Szerintem inkább ezt értelmezgesd, mintsem a "mentális egészségedet" boncolgasd.)


Nekem egyházi LELKIGONDOZÓ tanácsait igénybe véve sikerült komolyabb belső lelki egyensúlyra szert tennem.


Igaz, hogy akkor már én is tettem érte, hogy más legyen a gondolkodásom a világról, a környezeti viszonyaimról. 36 éves koromban kezdtem komolyabban sikerrel járni - rákényszerültem drasztikusabb módon.

2022. szept. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1) önismeret

2) ha a fenti megvan, akkor tudod, hogy mik a jó tulajdonságaid, ezeket tehát szeretheted és ezek miatt magadat is szereted. Ez egyébként tök egyéni, jó szívű, kedves, ravasz, stratéga, nyitott, barátságos, következetes, rendszerető, pontos, könnyen észreveszi az összefüggéseket, könnyen megjegyez dolgokat, empatikus, stb. Írd fel azokat, amik rád jellemzőek.

2022. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!