Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan keltek fel reggelente...

Hogyan keltek fel reggelente és mennyire befolyásolja a reggeleteket a mentális egészségetek?

Figyelt kérdés
Körülbelül mikor és hogyan ébredtek reggelente? Milyen egy tipikus reggel számotokra és amikor felkeltek milyen érzéseket tapasztaltok? Én nagyon sokszor borzasztó nehezen kelek, nem vagyok produktív és motivált. Titeket ez hogy érint?
2022. szept. 14. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annyira nem bírtam a reggeli 4.órai kelést, hogy átkértem magamat állandó délutánra. Nekem is sokkal jobb, mivel bagoly típusú vagyok. Amúgy nekem halálom a bejárás, borzasztóan fárasztó. De itt falun nincs semmi meló.
2022. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Így reggel Fél 8-8.körül kelek, és nincs bennem az a stressz, mint amikor reggeles voltam.
2022. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ébredés után fél óráig mindennek nekimegyek.

Utána átvált idegességbe és gyomorgörcsbe.

Gyomorgörcstől néha elhányom magam mire beérek munkába.

2022. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!