Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tüntessem el az alkarom...

Hogyan tüntessem el az alkaromról a vágás nyomokat?

Figyelt kérdés

17 vagyok, lassan 18. A jobb alkaromon van vízszintesen két kisebb vágás, és függőlegesen egy nagyobb. 12 éves koromban csináltam, nem vagdosás, sosem vagdostam magam, konkrétan az öngyilkosság volt a cél (családi és iskolai gondok).

Elég mélyen csináltam, és elég látványos is. Főleg az egyik kis vízszintes, ami közvetlenül ott van, ahol az erem. A két kisebbet le tudom takarni órával, de a függőlegeset nem.


Zavar, hogyha megkérdezik, hogy mi történt. Egyébként azt szoktam mondani, hogy fogócskáztunk a tesómmal, beszaladt a házba, rám vágta az üvegajtót és én meg átnyúltam az üvegen. De nem hiszik el. Alapozó nem jó, mert kidudorodik.


2022. szept. 15. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem tudod eltüntetni sehogy. Ami hirtelen eszembe jutott, az az, hogy pl. rá lehet tetováltatni és, akkor abszolút nem feltűnő.
2022. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát házilag nem tudod. Plasztikai műtéttel biztos, azzal az eljárással, amivel a hegeket tüntetik/halványítják el. De ehhez pénz kell. A szüleid tudnak az eredetéről? Velük beszéltél róla, hogy szeretnéd eltüntetni?
2022. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
83%
Otthon sajnos nem fog eltűnni. A kevésbé mély hegeken a contractubex krém segít (pl nekem régi, elég látványos de nem mely égési sebeket is elég jól halvanyitott, persze el nem tűntek. De a feltűnő vágás nyomokon nem fog ez sem segíteni. Csak ha plasztikaztatod, tetoválast csinaltatsz a területre, vagy olyan ruhát/ékszereket hordasz amitől nem látszik.
2022. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Tetoválàs vagy plasztikai sebèszet a megoldàs.
2022. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Zavar, hogyha megkérdezik, hogy mi történt."

Ha már nincsenek szuicid gondolataid, akkor én azt mondanám, hogy borultam egyet szánkózás közben gyerekkoromban és egy jégdarab megvágta.

2022. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Én tetoválást csináltattam, de még így se az igazi, rengeteg vágásom van sajnos
2022. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!