Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan viseljem el az ilyen...

Hogyan viseljem el az ilyen embert?

Figyelt kérdés

Másokra való tekintettel szeretnék elviselni valakit, aki mélyen undorít. És azért is, mert idős, beteg, nem tudnék tükörbe nézni ha konfrontálódnék vele.


De most 3 hétig még nagyon közel leszek hozzá, és már most pillanat alatt a plafonon vagyok tőle, utána alig tudok megnyugodni.


Minden bizalmat elvesztettem vele kapcsolatban. Teljesen jelentéktelen dolgok kapcsán is az emberek szemébe vigyorog, amint kifordulnak meg a hátuk mögött fröcsög, velem is, mindenkivel ezt csinálja. Állandóan feszültséget kelt, álcázott piszkálódások röpködnek, vagy szándékosan nem ért meg dolgokat, hogy idegesítsen téged. Nagyon jól manipulál, és ha kicsattam valami ellene, pillanat alatt elsimítja úgy hogy te érezd szarul magad. Csak saját maga, és a saját érdekei számítanak, ezért képes átgázolni a saját lányán, unokáján is, mindenkin. Ha valakihez olyan érdekek fűzik, azokkal nagyon vigyáz, elsírja magát nekik, ők meg ártatlan szent báránynak hiszik, de a hátuk mögött mindennek lehordja őket.


Engem annyira irritál, hogy el nem tudom mondani, most is az egyik mostoha unokájára kellett vigyáznia, és akkora panasz áradatot zúdított rám emiatt, hogy neki ez milyen megterhelő, hogy az ember azt hinné, akasztani viszik. Odamegy, ott tövig benyalja magát, mert dörgölőzik hozzájuk, a mostoha unoka amúgy jobban szereti mint a saját mamáját, aztán itthon meg szünet nélkül szapulja őket. Sajnálom szerencsétleneket, hogy megbíznak ebben az árulóban.


Engem mélyen undorít, sokszor a saját dolgomra nem tudok figyelni, mit tehetnék, hogy ez a rövid idő elviselhető legyen? Biztos nem utálnám ennyire, ha nem ártott volna nekem olyan sokat, de az a helyzet, ha látom hogy másokat bánt, az jut eszembe amiket ellenem elkövetett, nagyon nagy árulásokat, egyszer el akarta intézni, hogy az utcára kerüljek.


Egyébként ez milyen mentális probléma lehet nála? Hogyan kezeljem?



2022. szept. 16. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A lánya vagy?
2022. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. szept. 16. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!