Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A legkisebb dolgokon is...

A legkisebb dolgokon is sírok, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 14 éves korom óta úgy voltam vele hogy azon is el tudtam sírni magam ha nevetnek a viccemen, vagy megkérdezik hogy vagyok. Próbáltam ignorálni de jelenleg 17 éves vagyok és semmit se változtam. Attól félek hogy egyszer elsírom magam valahol ahol nem kéne.Olyan dolgok miatt is tudok sírni: hogyha nem megy valami vagy ha rossz jegyet kaptam, de akkor is ha jó jegyet kapok. Kezd egyre jobban fusztrálni ez az egész. Mitől lehet? Ez csak simán a saját gyengeségem vagy lehet ennek valami háttere? Válaszotokat előre is köszönöm!

2022. szept. 20. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Lány vagy? Lehetnek ilyen korban a hormonok miatt is.

Egyébként én is hasonló vagyok, sírok ha valaki leordít/nem rögtön/, valakivel összeveszek, valami rosszat tettem, filmeken, stb.

Pedig idősebb vagyok nálad.

2022. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Aurelio-szindróma
2022. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Igen, lány vagyok és gondolkodtam már rajta hogy hormonok miatt lehet. Viszont egyre idegesebb vagyok magamra e miatt, és szinte muszájnak éreztem megkérdezni mert minden hónap minden napján sírhatnékom van😅
2022. szept. 20. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!