Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elejétől “paramami...

Eenikő96 kérdése:

A terhesség elejétől “paramami” voltam (a legkisebb dolgokon is aggódtam, rettegve mentem orvoshoz, hogy biztos baj van-aztán persze semmi), és ez most a második trimeszterben elmúlt. Szinte csettintésre. Élt meg hasonlót valaki?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok és pár nappal ezelőttig folyton rettegtem, hogy baj van, hogy elveszítjük, majd ezt egyik este mintha elvágták volna, mintha “nem érdekelne”, de ezt nem hiszem, nagyon várt baba. Lehet, hogy ez a hormonoknak tudható be? Vagy a fokozódó magzat mozgásoknak?

Párom szerint elkezdtem végre “normálisan” hozzáállni, nem pedig egész nap rettegni. Valaki volt már hasonló helyzetben?



2021. jún. 27. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen valószínű azért mert már érzed is ot, nem csak tudod.
2021. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez logikus, mert már egyre többet mozog:) viszont korábban ha elképzeltem, hogy valami rosszat mondanak, már attól kikészültem, viszont most nem váltanak ki belőlem ezek a gondolatok semmilyen érzelmet. Mondjuk eddig tényleg mindig úgy mentem, hogy biztos hatalmas baj van, aztán agyon dicsérték:)
2021. jún. 27. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat mert a statisztika is veled van már. Egyre kisebb % eséllyel lesz gond, ha eddig nem lesz. Ezek ilyen dolgok.
2021. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ugyan ilyen drasztikus a dolog (pedig 4 évet vártunk rá), de én kb a 25. hét környékén nyugodtam meg jobban, mert ha onnantól bármi baja lesz a gyereknek, már sokkal nagyobb az esélye, hogy kint is életben tudják tartani.
2021. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugodj le minden rendbe lesz.ne parázz kérdező
2021. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!