Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugy érzem egyik pillanatban...

Kedd99 kérdése:

Ugy érzem egyik pillanatban hogy nincs értelme élni és öngyilkos akarok lenni fél órával később pedig már boldog vagyok semmi ok nélkül. Most akkor bipoláris vagyok? Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Elég gyakran vannak ilyen hangulat ingadozasaim és már attól félek hogy valami olyat csinálok amit később megbanok. Nemtudom hogy ez valami betegség vagy másnak is vannak ilyenek csak túl lépnek rajta. Kihez tudnék ezzel fordulni?

2022. szept. 22. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

"Kihez tudnék ezzel fordulni?"


Gondolom pszihomókus?

2022. szept. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Vannak hasonlók nálam is

Depresszió az oka

2022. szept. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%

Ne diagold magadat, menj orvoshoz, ha a mindennapjaidban jelentos hatraltatast okoz a hangulatingadozas, ha nem extrem, akkor pszichologua, majd egy szakemberad diagot.

Szamit az is h van e kivalto eletbeli ok vagy nincs ezek mogott.

2022. szept. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
ja es van megoldas, es jobb minel hamarabb elkezdeni.
2022. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szóval bipláris vagy borderline vagy? Nézz utána mindkettőnek! Az jobb viszonyítási alap lesz.
2022. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
8%

Figyelj, hogy ez mentális betegség, az nem kérdés. Hogy bipoláris zavar e, nem tudom megmondani, nem vagyok szakember. Én is hasonlót érzek. És figyelj, én is azt mondom hogy egyértelműen pszichológus, de mivel átérzem a helyzeted, nem hiszem hogy fogsz ilyesfajta segítséget kérni. Ha nem is szakemberrel, valakivel (barát, családtag, ismerős) beszéld meg.

Gondolkodj mielőtt cselekedsz, bármit tehetsz de kárt ne tégy a testedben. Talán, ahogy mondani szokták, egyszer minden jobb lesz

2022. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges a bipoláris. Én évek óta az vagyok és így vagyok én is. Pszihiáterhez menj el mindenképp. Van rá jó gyógyszer.
2022. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress fel egy orvost.Mi innen mem tudhatjuk,hogy mi a bajod.
2022. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!