Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan mintha meghaltam volna...

Olyan mintha meghaltam volna de mégsem. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Hónapok óta úgy érzem nem élek és tiszta üres minden. Olyan mintha már nem élnék és borzasztó egy érzés semmi sem érződik valóságosnak.Teljesen üres vagyok és nem érzek semmit és sokszor sírni sem tudok már.Mi történhetett? Lelkileg nem vagyok már évek óta jól.Mit tegyek?

2022. szept. 22. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a depresszió igazi mélypontja is tud ilyen lenni, amikor már úgy érzi az ember, hogy már nem maradt benne semmi. Ha igen, akkor nagyon súlyos a helyzet, és kérlek, kérj mihamarabb segítséget! Szép lassan, munkával fel lehet tölteni azt az ürességet.
2022. szept. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Nézz utána az anhedónia kifejezésnek. Amúgy gyógyszeres és pszichoterápia, és vannak egyéb módszerek is, pl sport, kreatív hobbik, stb.
2022. szept. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Először is köszönöm a válaszokat.


1#-es én is erre gyanakszom de a szüleim nem veszik komolyan. Ezért nem tudok segítséget kérni.


2#-es köszönöm.

2022. szept. 22. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
Nincs szükség mindenhez a szüleidre. Próbáld megfogalmazni hogy milyen mentális segítséget szeretnél és a háziorvos vagy egy rendes illetékes személy ki tud találni valamit hogy kihez menj.
2022. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!