Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok dühös mindenkire...

Miért vagyok dühös mindenkire ok nélkül?

Figyelt kérdés

Minden nap rámjön a feszültség hogy dühös vagyok mindenkire magamra is mindenki idegesít semmi nem jó.

Dühös vagyok arra aki zavar aki hozzámszól akit szeretnek mások de magamra főleg mert tudom hogy az enyém a felelősség a problémáimért.

Olyan elviselhetetlen érzés hogy már azt érzem nem bírom tovább legszívesebben széttörnék valamit de nem teszem. Ilyenkor gondolatban eljátszom hogy fejbelövöm magamat vagy kést szúrok magamba. Néha megvágom magamat de nem mélyen vagy megütöm a fejem vagy a falat.

Nem tudom már mi bajom van de nagyon rossz.



2022. szept. 25. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg azért mert kamasz vagy.
2022. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Hány éves vagy?

Mik a napi programjaid?

Mennyi energiád marad estére?

Hogyan szoktál kikapcsolódni?

Egyedül élsz?

Milyen gyakran jársz el a barátaiddal?

2022. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok.

Otthon a házimunkát megcsinálom majdnem minden nap, egyetemre járok ami persze nem megy jól nem nagyon marad meg a tananyag nincs motivációm. Estére már minden bajom szokott lenni ha nem iszok semmi koffeineset akkor már délután alig élek. Kikapcsolódni nem nagyon tudok mindig ideges Vagyok. Néha videónézés vagy sorozat nézés kicsit eltereli a figyelmem de aztán megint vissza jön az idegesség. Szülőkkel élek barátaim nincsenek.

2022. szept. 25. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
De miért nincsenek barátaid? Nem lehet, hogy ez a dolog nem pusztán a jelenlegi idegesség/dühösség, hanem valami pszichés ok van mögötte?
2022. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túl szimpatikus az embereknek ami érthető mert külsőre se vagyok szépnek mondható nincs önbizalmam zárkózott vagyok az a legtöbben nem ilyen emberek társaságát keresik én meg stresszelek hogy mit gondolnak rólam szóval nem ismerkedek könnyen.

Talán ez lehet a baj egy része hogy magányos vagyok, egyetemen sincs kihez szólnom miközben másoknak igen

2022. szept. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!