Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl stresszesnek találom a...

Túl stresszesnek találom a jelenlegi munkámat, nem tudom mi lehetnék. Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés

Webes alkalmazásfejlesztőként dolgozom szerveroldalon egy közepesen nagy cégnél és az állandó stresszfaktor és a teljesítési kényszer úgy érzem megöl. Szeretnék váltani, de nem szeretném teljesen elhagyni az IT szakterületet. Mérnökinfós diplomával és B2-es angollal szerintetek milyen lehetőségeim lennének?

Köszönöm, ha segítesz.



2022. szept. 25. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Mentális egészség kategóriában a pszichológushoz járást javaslom és azt, hogy beszélj a főnököddel, hogy ha egy fél milliót emelne a fizudon, az jó motiváció lenne, hogy ne mondj fel azonnal. Párkapcsolatod van? Tudtad, hogy a következő hetekben több állásbörze is lesz?
2022. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Én azért mentem szoftverfejlesztőnek, mert a korábbi munkám volt sokkal stresszesebb. Nem bántam meg. Talán munkahelyváltás elég lenne.
2022. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz járok 2-3 hetente egyszer emiatt, segít valamennyit, de önmagában az sajnos nagyon kevés már nekem. Nincs párkapcsolatom, az utóbbi 1 évben annyi stressz ért, hogy emiatt kissé taszító lett az aurám, és egyébként sem szeretném ezt bevinni egy kapcsolatba. Nem tudtam, hogy lesz de akkor majd körbenézek azokon is:)
2022. szept. 25. 16:26
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 jelenleg mekkora méretű cégnél dolgozol, illetve milyen programnyelvvel?
2022. szept. 25. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, valts valami masra, mig ott vagy interjuz par masik helyre. En szakmai gyakos helyet hagytam ott, mert elviselhetetlen volt mas okokbol kifolyolag meg szakmailag se vitt elore. Jelenleg abban bizok h szoftverfejlesztoi internkent jobb lesz meg utan full timeban is. Masokat hallva nem stressezes.

Ne vard meg mig ennel is jobban tonkretesz hely, ahol vagy. Pszichologus ebben sokat nem tud segiteni, foleg ha a munkahellyel van a baj.

2022. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!