Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A 9. kerület környékén hol...

A 9. kerület környékén hol lehet TB alapon pszichiáterhez menni?

Figyelt kérdés

Terápia is érdekelne itt a környéken. Azt láttam hogy a SOTE-n csoportterápiák vannak. Sajnos az egy hónapos bentfekvős nekem jelenleg nem opció, de a kéthetes nappalit lehet megpróbálom. Esetleg erről van valakinek tapasztalata?


A Nap-Kört néztem még egyébként. Igaz fizetős, de lehet kéthetente egy alkalmat ki tudnék ott fizetni a pszichológusnak.


Na de mindenesetre is első körben a pszichiáter lenne számomra fontos. Még 16 évesen szedtem antidepresszánst egy ideig, és akkor sokat segített. Úgy érzem megint szükségem lenne rá.


Az nem tudom jelenthet a problémát hogy a lakcímkártyámon vidéki cím van. Sajnos a főbérlő nem engedi hogy ide bejelentkezzek.


Köszi előre is a válaszokat.



2022. szept. 25. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Szia, olyan nincs ,hogy nem engedi, sot neki nem is kell

Fogd meg a berleti szerzodesedet es vidd el onkormanyzatba, mutasd be, az alapjan bejelentkezhetsz. Mindossze egy tajekoztatasi kotelezettseged van a berbeadod iranyaba.udv, egy jogasz

2022. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs bérleti szerződésed, kérdező?

Ahogy az 1-es is írja, az alapján el tudod intézni.

2022. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De van szerzodesem. Tudom hogy azzal be tudok jelentkezni, de nem akarom megrontani a viszonyt egyenlore a foberlovel


De nem is ez a lenyeg. Ha kell, akkor lebeszelem majd a bejelentkezest. A kerdesem az volt, hogy ellatnak-e a kerdesben emlitett helyeken lakcim nelkul, vagy ervenyes a "szabad orvosvalasztas".


Es az is erdekelt volna hogy egyaltalan HOVA tudok fordulni segitsegert, mert az internet nem volt igazan hasznos. A SOTE-s klinikak honlapjan sem tudtam igazan kiigazodni, es azt sem tudom milyen mas lehetosegek vannak itt a kornyeken


Igazabol egy hasznos valaszt sem kaptam idaig :( bocsi de eleg rossz allapotban vagyok, es biztam benne hogy talan itt tudok segitseget kapni, de ugy nez ki ezek szerint itt is csak az offtopik kioktatas jar :(

2022. szept. 27. 23:04
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Teljesen hasznos valaszt kaptal,az hogy neked fontosabb egy idegennel az ugynevezett viszonyod,’mint az egeszseged ,hat gratulalok

Te sem vagy komplett,neked se eleg semmi,itt segitenek es erre se koszonet semmi nelkul te oktatod ki oket. Ahogy latom mindenki a maga tudasa szerint segitett. Az ilyen emberek mint te …

2022. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Semmi kioktatas nem volt egyikben se ,de te egybol tamadsz es itt martirkodsz. A leheto legegyszrubb es legesszerubb modot irtak le neked, ha bejeletnkezel ideiglenes lakcimkartyad lesz amivel elmehetsz maskulonben menjel sbo ra martirkam
2022. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

3: miért érzed kioktatásnak a valóban hasznos válaszokat???


Sokan nem tudják, hogy a bérleti szerződéssel simán be lehet jelentkezni.

A bérbeadódnak meg el kell mondani, hogy egy bejeletnés semmiféle jogalapot nem keletkeztet. Tehát attól, hogy te oda vagy bejelentve, semmiben nem jelent neki hátrányt. És neked sem pluszjogokat. Ha egy bérlő mondjuk nem fizet, és a bérbeadó ki akarja lakoltatni, teljesen egál, hogy be volt-e oda jelentve vagy sem....

2022. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, de hiaba jelentkezem ide be, attol meg nem tudom hogy utana hova tudok menni. Azaz nekem az a fo gondom, hogy nem tudom hogy talalok orvost aki ellatna.


Egyebkent bejelentem ide szivesen a lakcimemet, de azzal nem leszek elorebb.


De akkor mondjatok meg, belejentem ide a lakcimemet. Utana mit kell csinalnom? Mert nekem ez a lepes ami a fo problema.

2022. szept. 28. 20:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Elmesz es csinaltatsz ideiglenes lakcimkartyat,majd bejeletnkezel egy hazi orvoshoz es o beutal a teruletileg illetekes pszichiatriara
2022. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De a pszichiatria nem beutalo koteles...
2022. szept. 30. 07:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire okos vagy nem ertem a problemat
2022. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!