Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Graef Anikó pszichiáterrel...

Dr. Graef Anikó pszichiáterrel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

XV. kerületben az Őrjárat utcai járóbeteg rendelésen dolgozik.

Ha esetleg van itt olyan aki volt nála, nagyon hálás lennék a véleményéért. Akár privátban, ha itt nem fejtenéd ki.


Én hozzá járok/jártam, betegjogi képviselővel is beszéltem már, csak a következő lépés előtt hátha van más vagy hasonló tapasztalat.



2022. máj. 7. 15:00
 1/3 anonim válasza:
De fura hogy feljött ez. Azt hiszem 2x jártam nála miután az orvosom tb-s rendelése megszűnt ott, ahová jártam és nem akartam menni utána a 15.ker-i-be. Hangulatstabilizálásra jobb gyógyszert írt fel mint amiket az elődje, aztán kitaláltam hogy vagy nem ér semmit vagy hátráltat gyógyszer vagy az is hogy a nyugtatótól beállni akartam és gyakran ittam rá. Na mindegy. Kissé elvarázsoltnak tűnt a doktornő, de gondoltam rá hogy ugyanúgy hozzá kezdjek újra járni az elhatalmasodó szorongás miatt.
2022. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ott a XV. kerületi gondozóban olyan orvos akit ajánlotok? Köszi a választ.
2023. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 egyáltalán nem. Ha azért mennél, hogy egy pszichiáter foglalkozzon veled, ne random írjon fel gyógyszereket és ténylegesen segítsen (biztos vagyok benne, hogy ez a célod) kerüld el a xv kerületit minden áron.

Ha írsz nekem üzit írok konkrétumot, de így publikusan legyen elég annyi, hogy nem hogy nem segít az ottani “kezelés”, még ront is - majdnem mindig pánikrohammal jöttem ki onnan. Többször beszéltem már a betegjogi képviselovel is.


Ha xv kerületi vagy, én beszéltem a háziorvosommal (mint kiderült nem én vagyok az elso aki felkereste ezzel). Így tudsz átmenni másik kerületbe: elmész személyesen és megkérdezed, hogy lehetséges-e hogy fogadjanak, ha igen, elmész a háziorvosodhoz, kérsz hozzájuk egy beutalót és utána tudsz oda idopontot kérni.


Megemlítem azért, hogy a legjobb a magán orvos, de jelenleg én is a pénzügyek miatt szenvedek azzal, hogy másik kerületben keressek szakrendelést.

2023. máj. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!