Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy pozitív...

Mit tegyek hogy pozitív irányba forduljak?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabbul érzem magam és félek hogy még rosszabb lesz..

Lehet nem kellene egyáltalán interneteznem de a 21.században ez kb lehetetlen hosszú távon kivitelezni...

Fellépek instára és szembejön velem 1 csaj képe akit ismerek..láttam már élőben is...és őszintén kb tökéletes a csaj(30 éves)...testileg is, okos is, karrierje is van, ...és még ismerek pár ilyet... Én pedig 27 évesen az introvertsággal küzdök és hónapok kellene diétátznom hogy legalább átlagosan nézzek ki, de tudom sose lehetnék olyan mint ők.. A baratom is kozolte velem h valtozztassak..és a sírás kerülget egyre méllyebben vagyok ezek miatt....egyszerűen nem tudom honnan meríthetnék erőt hogy pozitív irányba elinduljak és ne álljak meg ameddig nem lesz jobb...😭😭 van valami tippetek? 😭


2022. szept. 26. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell annyit lógni a mesterkèlt fake világban
2022. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vizsgáld meg az életedben mikor voltál igazából boldog, mi az, ami bolgoggá tett. Ezeket a dolgokat keresd.


Az hogy valaki előnyös arcát mutatja a világnak, még nem jelenit azt, hogy minden 100% tökéletes az életében.Nem tudhatod.

És ezek a dolgok nagyon változékonyak, be lehet bukni a kartiert, az egészséget, a jó testet viszonylag gyorsan.


Az emberek nagy részének nincs karrierje, csak egy munkája, ahol megjelenik, megcsinálja amit kell, és megkeresi a villanyszámlára valót. Ez teljesen rendben van.

Nem kell neked szakmai téren világot megváltani ahhoz, hogy boldog ember légy.


Érhetsz te el eredményeket a hobbijaidban, nem kell mindenből pénzt csinálni.



A diéta hosszú távon az emberek 90%ánál semmit nem ér, mert a test hozzászokik a deficithez, ami nem fenntartható örökre.

Jobban jársz, ha sportolsz, egészségesen eszel.

De a hozott anyag sokmindent determinál, a diéta meg a fitnesz nem a sims karakteralkotó menüje.

A saját testedhez képest legyél jól, ne valaki máséra alapozz.


A depressziós tünetekre meg az a tippem, hogy takaríts ki, tisztálkodj, öltözz fel és írj listát a napi tennivalókról.


A higénia azonnal jobb közérzetet ad, és ha valami olyan cucc van rajtad amit szeretsz, az is felvidít.


A lista inkább arról szól, hogy érezd, hogy eredményeket érsz el, szóval pici dolgokat is ráírhatsz, pl levinni a szemetet.

2022. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!