Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszívum negatív...

Az antidepresszívum negatív hatásai meddig tartanak?

Figyelt kérdés

Tudom, kérdezzem meg az orvost, de ahány pszichiáter eddig annyi vélemény.


Most járom a harmadik pszichiáteremet, 5. féle gyógyszert szedem. Most tartok a második hétnél, de iszonyatosan rosszul vagyok. Mind testileg, mind lelkileg. Émelygés, magas vérnyomás, fejfájás, alvászavar, nem emlékszem mindenre, derealizáció.

Lelkileg szorongok, egész nap fekszem, stb.


Írtam a doktornőnek, szerinte ez teljesen normális, még 2 hét van a kontrollig, addig várjunk.


Szóval, ilyenkor meddig érdemes várni? Azért tőletek kérdezem, mert mondom eddig ahány orvos annyi vélemény volt.


Régen is volt hasonló, és akkor mondtam, hogy váltsunk gyógyszer, de helyette csak az adagot emelték, és 3 hónap után letettem.


2022. okt. 5. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaja, mig beveszi a szervezeted a gyogyszert, addig sok a mellekhatas, amitol lelkileg, testileg szenved az ember. Igaza van orvosnak, normalis. Nekem 2 heten at volt pokol, rosszabb volt a szorongas mint elotte. Ez ilyen, ha nagyon nagyon rosszak a mrelekhatasok akkor erdemes szolni az orvosnak, pl. ongyilkos kesztetesek meg ilyesmik. Ha csak szarabbul vagy lelkileg az normalis. Bird ki, mast nem lehet erre mondani. rengetegen irnak mas forumokon is h elso 2 het pokol, meg h neheg elsore jo gyogyszert talalni.
2022. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*nehez


Ja es a 2 het az csak a kb., lehet 3 het is, emberfuggo.

2022. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Se a magas vérnyomás, se az alvászavar nem tolerálható, minden normális orvos leállítana és gyógyszert cserélne. Magas vérnyomás és fejfájás miatt nekem 3 nap után ment a levesbe.
2022. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!