Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarok bekerulni minden...

Miért akarok bekerulni minden áron a pszichiatriara?

Figyelt kérdés
November végén megyek a pszichiateremhez de ezt nem mondtam el neki. Egyszerűen én úgy érzem hogy én oda tartozok nekem az az otthonom, nekem ott kell lennem. Bármit megtennék hogy oda keruljek.
2022. okt. 8. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert ott nem kell semmit csinálni és mindenki veled foglalkozik. Nekem is hiányzik, de azért nem akarok vissza menni. Itt kint kell megtalálnom a helyem és élni az életem.
2022. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok bekerulni szó sincs ilyenről. Egyszerűen nekem ott a helyem
2022. okt. 8. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Bezárták a Lipótot kérdező. Ha egy kórház pszichiátriájára mész akkor onnan hamar kidobnak ha kicsit rendbejössz.

Amúgy miért érzed h ott a helyed?!?

2022. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is ott a helyed. Abszolút egyetértek.
2022. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne ott a helyed? Van tapasztalatom. A legtöbb beteg agyon van gyógyszerezve, kb. zombi üzemmódban vannak, tök mindegy, hogy mi a bajuk. Csak ott vannak egész nap, ott bent nincs sok minden, amit csinálhat az ember. Heti 2x ha van fél óra beszélgetés pszichológussal, és ennyi, legalábbis az itteni pszichiátrián ez a helyzet. Ott se lesz jobb neked.
2022. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként Münchausen-szindrómám van szóval lehet ez is rá tesz egy lapáttal
2022. okt. 8. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat akkor tuti amiatt, mert ott foglalkoznak veled, mert te vagy a beteg, es a hogy van kerdesre nem egy sima kossz jolt varnak, meg checkkolnak az orvosok.Probald meg megtalalni a helyedet a vilagban es leepiteni a szindromadat valamennyire.

En ugyan pszichologushoz meg csoportosra a tobbiek tarsasagaba szeretek jarni es csoppet se bannam ha mindennap kene mennem, emiatt meg tudom erteni a te helyzetedet is.

De ennyire nem talalod a helyedet a vilagban, tenyleg? vagy valami mas miatt? nem kizart sztem h kizarolag a betegseged miatt vagy igy csak. Jol bannak nalatol az apolok a betegekkel? az osztalyon normalis igenyes kornyezetbrn vannak a betegek?

2022. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Engem be akartak fektetni, de annyira borzalmas volt a látvány, az orvosok, a betegek, hogy én magamtól elmenekültem. Pedig nagyon kellene a gyógyszer és a pszichológus is. El nem tudom képzelni hogy valaki oda önszántából be akarjon feküdni
2022. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!