Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok semmi mellett...

Nem tudok semmi mellett kitartani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sportolni csak akkor tudok, ha jól vagyok, a munkámat is állandóan elveszítem, az egyetemet nem sikerült befejeznem. Bipoláris vagyok, leginkább a depressziós epizódok tesznek tönkre. Örökre így lesz már? Terápiára nincs már pénzem, de ott se tudnak mit csinálni, mert ez a pszichiátria területe, meg is mondták többen is. Gyógyszereket szedek, de nem tudok 100%-os életet élni. Elegem van, nem tudom, mit tettem, hogy ezt kaptam az élettől. Mit csináljak, ha úgy érzem, hogy nincs ebből kiút?

2022. okt. 9. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Elsőt jelentettem, undorító, hogy még itt is próbáljátok megerőszakolni az embereket.


Sajna nagyon nem tudok hozzászólni, esetleg más gyógyszer kombókat kipróbálni? A depressziós fázisban apró célokat kereseni amiért "ki tudsz kelni" az ágyból?

2022. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Együttérzek. Pontosan így vagyok én is. Szenvedés ezzel az élet és nincs kiut pedig gyógyszereket is szedek. Nem tudom mi a megoldás.
2022. okt. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 segitokeszlelek válasza:
81%
az első válaszolónak szeretném elmondani hogy isten nem létezik, és már elég unalmas hogy mindenre ez a válaszuk az "isten" fanoknak
2022. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az elsőnek nem ezt üzenném, mert ha csak erről lenne szó, tőlem bárki bármit hihetne. De ez a milliárdokat irtottatok ki (statisztikailag többet, mint az összes világjárvány összesen!) ki miközben próbáljuk meggyőzni őket egy teljesen erkölcstelen meséről (melegek utálata, rabszolgatartás, rasszizmus, gyilkolás, stb), központban egy döbbenetesen gonosz istennel, és még ebből a meséből is félreteszitek a 99% undormányt, és kijelentitek, hogy a szeretetről szól, és ezt próbáljátok lenyomni az emberek torkán, még aztuán is, hogy kb intézményesítve taníteni kell ezt a rothadmányt az iskolákban is, hát tényleg megfekszi a gyomrom.

És még ott a kettős mérce is, hogy ha ez a mesebeli gusztustalan isten létezne, akkor miért nem azt kérdezné tőle, hogy miért lett borderlineos, ha annyira szereti őt isten? Miért segítséget kérne tőle, mi értelme lenne, ha isten szenvedni akarta látni, mert "ez volt a célja"? :D

OFF vége.

ON: kérdező, próbálkoztál már többféle gyógyszerre? Más pszichiáterrel?

2022. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
U.i, borderline-t írtam, bocsi, tudom, hogy nem arról volt szó.
2022. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!