Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha két napig nem alszok...

Ha két napig nem alszok egyálltalán semmit lesz vmi bajom? Nektek mi volt a rekord amit kibírtatok alvás nélkül?

Figyelt kérdés
Ugye ha az ember nem alszik abba bele is lehet halni egy bizonyos idő után. Ha két napot nem alszok lesz bajom? Nektek mi a rekord amit alvás nélkül kibírtatok?

2022. okt. 10. 11:09
A kérdező szavazást indított:
Semmi bajod nem lesz csak nagyon álmos leszel
Már károsodik az egészséged ez már veszélyes
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Én egyszer 48 óráig fent voltam.

Nagyon rég volt, csóró gimis voltam, hétvégente melót vállaltam.

Egyik péntek reggel elmentem suliba, utána pedig este 6-tól reggel 6-ig dolgoztam. Lezuhanyoztam, majd kimentem a falunapra, ahol egy rég nem látott társaság várt. Ettünk, ittunk, majd hajnalig beszélgettünk, végül vasárnap reggel 6-kor kerültem ágyba. Soha többet, borzalmas volt. Többször is majdnem elaludtam állva, mint a lovak.

2022. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Egy nyaralás során sikerült egy olyan kb 74-75 órát fent maradni és végig bulizni. A vége már elég kemény volt, mai napig nem értem, hogy bírtuk valszeg a pia segített rendesen. Bajod nem lesz, fáradt leszel ennyi.
2022. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
25 óra, de én éjjel dolgoztam akkor, és a végére kész voltam. Nem tudtam reggel tovább aludni, ezért felkeltem, megcsináltam egy csomó mindent, délután, mikor ledőltem volna, jöttek megszerelni a radiátort, és akkora csörömpölésben képtelen voltam pihenni.
2022. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Hetvenegy-két óra. Hétfőn volt egy leadási határidő, péntektől nem aludtam. Hétfőn leadtam a diplomamunkát, de hazafelé a buszon már nem tudtam magamról. Nem is emlékszem, hogyan jutottam haza, valószínűleg izommemória :)
2022. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Februárban covid miatt 7 napig kórházban voltam, nem tudtam elaludni, nem jött álom a szememre, nem lett bajom, csak fárad voltam, de otthon már kialudtam magam.
2022. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
62 óra 4 éve nyáron
2022. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most 1 hónapja nem aludtam. Na jó volt 1-2 este mikor bevettem nyugtatót akkor elaludtam. Volt régen hogy így éltem félévig. Havi 1-2 este tudtam csak aludni.
2022. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Utolsó, ez a magas kortizolszint jele.
2022. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!