Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fáj az állkapcsom ha...

Miért fáj az állkapcsom ha emberek között vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon szorongok emberek között már évek óta, de az utóbbi időben valamiért ha emberek között vagyok akkor akaratlanul elkezd feszülni az állkapcsom (meg néhány arcizmom is), de olyan szinten, hogy ez pár perc után elkezd fájni, meg amúgy látszik is az arcomon, és nagyon kellemetlen.

Tegnap is ültem egyedül a vasútállomáson, full jó volt minden, aztán leült mellém egy lány, és akaratlanul elkezdtem az állkapcsom összeszorítani és nagyon fájt, és csak akkor tudtam ellazítani mikor már egyedül voltam.

Ez mitől van, és mit lehetne kezdeni vele?


2022. okt. 13. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Pszichológushoz menni és relaxációs gyakorlatokat tanulni. Az önértékelésed javítandó. Nem vagy kevesebb, mint az az idegen, aki mellédült.
2022. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

a szorongás miatt.

Pszichológus!

2022. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Ezt mindenki csináljja, az állkapoccscsontból lehet legkönnyebben megmondani, feszült vagy-e, vagy sem. Önmagában emiatt ne aggódj...
2022. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Idegrendszeri tünet. Valami autonóm tréninget sajátíts el, hátha javul, ha nem lehet tovább kutakodni.
2022. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!