Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik 15-ös bmi-től/fele...

Mi történik 15-ös bmi-től/felett (pszichiátria)?

Figyelt kérdés

Ha egy személy lefogyott 11 bmi-re, majd eléri a 15-ös bmi-t, továbbra is kell járnia a pszichiátriára súlyellenőrzésre?

Van valamilyen szabály meddig kell? Mi történik ha megtagadja?

Kiskorúról van szó. (16)



2022. okt. 13. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Ha megtagadod nyilván nem vagy jól még!

Nagyon nem a súlyod a kérdés, hanem, hogy mennyire fogod fel, hogy rossz úton jársz, ezek szerint még semennyire. Bekerülhetsz zárt osztályra is, sokkal ésszerűbb lenne együttműködni, és a problémáidat kibeszélni.

2022. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem tudok konkrét számot. De 18 körülig még azért eléggé alultáplált az illető. Én valahol ott húznám meg a határt. Persze nem én mondom meg, nem is tudom van-e ilyen szabály, ez csak szubjektív vélemény.
2022. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én étvágytalanság miatt fogytam le 15,5 BMI-ra. Hiába kértem segítséget hizáshoz, nem kaptam.

Sírtam a látványomtól.

2022. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó,nagyon sajnálom. Sikerült meggyógyulni?
2022. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most a gyógyszerek miatt el vagyok hízva. Nagy a hasam, fenekem. Fogynom kellene.


Állapotom azóta sokat javult. Voltak jó időszakok is, rosszak. De ezek a rosszak sem voltak olyan nehezek, mint amikor ilyen sovány voltam.

2022. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!