Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen befordultam és...

Teljesen befordultam és magányos vagyok. Van ebből kiút és visszatérhet a régi énem?

Figyelt kérdés
A covid előtt egy nagyon életvidám személynek tartottam magam. Voltak barátaim, eljártam velük szórakozni és jól is éreztem magam közben. Ez mára sajnos teljesen megváltozott. Azt érzem egy barátom sem maradt, akivel el tudnék menni erre-arra, beszélgetni vagy bármi. Egyedül a párommal tudok erről beszélni, de ha ő elmegy itthonról találkozni a barátaival, akkor én nem tudok kit felhívni és beszélni vele. A munkahelyemen sem tudok úgy nyitni az emberek felé, mint korábban. Akiket régebbóta ismerek sem hívnak már el sehova, pedig rendszeresen összeülnek vagy elmennek bulizni. Teljesen összetörtem ebben és rendszeresen sírok a páromnak, hogy magányos vagyok és nem tudom, hogyan tudnék barátkozni. Igyekeztem elkezdeni sportolni, de egy hét után nem tudtam rávenni magam, mert félek egyedül elmenni. Legszívesebben csak itthon tölteném az időmet és feküdnék az ágyban egész nap, de tudom, hogy a párom igényli azt, hogy legalább hétvégén csináljunk valami programot. Egyszerűen nem tudom magam rávenni néha. Gondolkoztam már azon, hogy elmenjek egy pszichológus, hogy fel tudjuk tárni mitől fordultam be ennyire. Valaki volt már hasonló helyzetben? Ki tudtatok lábalni belőle és visszatért a régi életkedvetek?
2022. okt. 14. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Én magányban évek óta így élek. De már nem sokáig.
2022. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

De mitől lettél ilyen depis?

Érdemes lenne pszichológussal beszélned, mert ez így magától nem fog megjavulni.


Sportolni nem próbáltál?

2022. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Jó ötlet a pszichológus igen.

Én pszichózisból jöttem ki vele.

Persze nem 1 pszichológushoz mentem mire megtaláltam szerintem a legjobbat.

De szerintem menj el kirándulni is.

2022. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hova lettek a barátaid covid alatt? ha velük korábban mindig eljártál ide oda, most miért nem?
2022. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Akinek párja van, az ne írja már azt, hogy magányos !

Nagyon sokan vagyunk,akiknek nincs, vagy már nincs párja, barátai eltűntek, vagy nem is voltak.

Sokkal több tényleges magányos ember van,aki nem kesereg..

De ha a párod mellett így érzed magad,ott komoly gond van....Sajnos.

2022. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!