Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Theta Healing kezeléstől...

Theta Healing kezeléstől voltak negatív, rossz tapasztalataid?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Kamu, áltudomány.
2022. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# köszönöm a válaszod, kifejtenéd, miért gondolod így?
2022. okt. 16. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
2022. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
2022. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megosztást, mindkét cikket olvastam. Ezek tükrében csalás, kuruzslás stb. De én konkrét tapasztalatokra lennék kíváncsi, aki kipróbálta és esetleg rosszabb állapotba került, mint volt, vagy úgy érezte, hogy csak a pénzétől fosztották meg és nem kapott érte semmit.
2022. okt. 16. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak november elején kaptam időpontot Theta Healing-re, remélem ez már tényleg használni és segíteni fog :)
2022. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ThetaHealing konzulens vagyok. Nem tudok olyanról, aki rosszabbul lett volna a kezeléstől. Persze számít az is, hogy kihez mész. A tudatalattival is dolgozik a módszer, ezért lehetnek olyan hatásai a kezelésnek, amire mondhatjuk, hogy nem kellemes elsőre. Ha mondjuk valaki nem tudta meggyászolni egy elhunyt szerettét, elfojtotta a fájdalmát, a kezelés hatására pedig kisírja magából, az lehet látszólag durva. Sok embert kezeltem. Senki nem mondta azt, hogy rossz lett volna. Olyat viszont igen, hogy "kemény volt".

Az indexes cikket olvastam én is. Mindenki azt ír, amit akar. A cikk írója viszont rááldozhatta volna egy kezelés árát, hogy személyesen tapasztalhassa meg, amiről véleményt fog írni. Ráadásul azért, hogy az sokakra hatással legyen. Ha valakinek rossz tapasztalatai vannak egy módszerrel és azt megírja, az egy dolog. Tudatlanul véleményt mondani valamiről és azt büszkén hirdetni, az a butaság.

2022. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!