Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fizetős terápia?

Fizetős terápia?

Figyelt kérdés
Depresszió diagnózisom van, ocd, viselkedészavar meg miegymás. 7 éve szedek mindenféle pszichiátriai szereket, a nyugtatóról lejöttem és nem is hiányzik, még szedek 100 mg antidepresszánst. Jártam gyerekként meg tizenévesen mindenféle pszichológushoz, de hasztalan volt, egy piócás ember szintjén volt szerintem a szaktudásuk. Vannak a közelben kórházi ellátásban elérhetetlen tudású terapeuták pénzért. Pszichiáterekben fel sem merül hogy valami terápiát írjanak ki, csak a gyógyszereket írják és a napi meló letudva. Aki azt akarja írni hogy sportoljak meg hasonló köznépi hülyeségek az most húzzun a faxba a kérdés alól! 22/f Komolyan szükségem lenne már valami megváltásra, gyógyírre..
2022. okt. 18. 01:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Mi is a kérdés? Fuss neki mégegyszer.
2022. okt. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tanuld meg értelmezni a lírtakar, fuss neki mégegyszer.
2022. okt. 18. 02:10
 3/16 A kérdező kommentje:
A kérdés arról szól hogy egy nagytudású terapeuta pénzért tud e rajtam segíteni
2022. okt. 18. 04:36
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Jelenleg is nagy tudású orvoshoz jársz, korábban is jártál nagy tudású pszichológusokhoz, a magánellátásban is pont ugyanazokkal az emberekkel találkozhatsz, csak többe kerül.
2022. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem minden szakember jó
2022. okt. 18. 21:04
 6/16 A kérdező kommentje:
Az hogy valaki ki seggelt kelet európában egy sokadik rangú főiskolát az meg pláne nem nagy dolog
2022. okt. 18. 21:10
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem is volt évfolyamelső, de az ilyen gyakori gondokat, mint a depresszíó meg az OCD, minden klinikai szakpszichológus, minden pszichiáter, minden pszichoterapeuta tanulta és többet tud róla, mint te meg a haverjaid. A terápia sikere a hozzáállásodon is múlik, ami világos, hogy problémás.
2022. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pláen hogy 4 éve nem voltam semmilyen terápián
2022. okt. 18. 21:48
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor megpróbálhatod megint az államit, de más hozzáállással. Fizetősre felesleges menned. Ott is vannak, akik fősulin végeztek, csak azért vállalnak magánbeteget, hogy nagyobb luxusban éljenek, nem azért, mert annyira jók vagy elhivatottak.
2022. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. valamiért dilidoki sosem ír ki terápiát, csak a tiktakot.
2022. okt. 18. 21:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!