Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül élek már egy ideje és...

Egyedül élek már egy ideje és azt tapasztalom, hogy egyre többször beszélek magamban, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Egyre többször tapasztalom, hogy ‘hangosan gondolkozom’ a nap folyamán, illetve többször előfordult már az is, hogy megkérdezem hangosan saját magamat egy-két döntésemről, ami talán már tényleg fura. Ez az egyedüllétemből adódóan elfogadható, vagy már nem a normális szint?

2022. okt. 18. 02:44
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

szerintem semmi aggódni valód nincs.

[link]

2022. okt. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tök normális, én is így voltam, amikor egyedül éltem. valakihez mégiscsak kell szólni néha.
2022. okt. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem magadban beszélsz, ha nem magadnak beszélsz . Nincs evvel semmi baj .
2022. okt. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem élek egyedül, mégis szoktam magamnak beszélni hangosan.
2022. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos én is ezzel a problémával küzdök mert szoktam magamnak beszélni minden nap de csak akkor ha egyedül vagyok és engem is nagyon aggaszt ez a dolog. Mert bolond az nem vagyok inkább csak a magány teszi ezt az emberrel. Pedig nem is élek egyedül párom is van meg testvérem is de ők nem értenek meg engem. Talán ezért is beszélek magamban.
2022. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha otthon beszelsz magadban,akkor ok. De ha talalkozol vkivel es tarsalogtok es ugy beszelsz magadban,hogy o ne ertse,az nem normalis
2022. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!