Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy megteszem, mit...

Félek, hogy megteszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon ideges voltam és dühös magamra, kést szorítottam a torkomhoz de végül nem tettem semmit de most, hogy vissza gondolok rá megijedtem, mert mi van ha elveszítem az önkontrollomat és megteszem? Úgy érzem meg kéne tennem, mert nem érdemlem meg, hogy éljek de legbelül szeretném jobban érezni magam de úgy érzem nem fogom soha és ez elkeserít, egyre kilátástalanabb minden.

2022. okt. 21. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Ne tedd!


Miért kilátástalan?

2022. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Én is majdnem "öngyi" lettem pár hónapja. Én kezelésre járok, neked is segítene! Ehhez szakember kell.
2022. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Azért elismerésem. Én túlzottan gyenge vagyok ahhoz, hogy olyan módszert válasszak, amihez ennyire nagy önuralom kell.


Amúgy átérzem azt, amin keresztül mész. Vagy legalábbis egy részét biztosan.


Én sem tudom mi segíthet ezen.

Lehet semmi nem tud...

2022. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
higyj Istenben
2022. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
De, megérdemled, hogy élj. Azért gondolod, hogy nem, mert depressziós vagy. Ez gyógyítható, próbáld magad elerőltetni terápiára.
2022. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!